سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

زمان استخدام ورودی های 99 دانشگاه فرهنگیان اعلام شد کد مطلب : 8810 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

زمان استخدام ورودی های 99 دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش زمان استخدام ورودی های 99 دانشگاه فرهنگیان را اعلام کرد.
تاریخ خبر 1399/10/25

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، یار محمد حسین بُر، مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان استخدام ورودی‌های 99 دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: فرآیند جذب و استخدام در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به عنوان یک دانشگاه ماموریت گرا از طریق کنکور سراسری و برگزاری مصاحبه انجام می‌شود.

حسین بُر ادامه داد: بر این اساس 20 هزار نفر از 18 بهمن 99 وارد دانشگاه می‌شوند و کلاس‌های آن‌ها شروع می‌شود. احکام استخدامی این دانشجو معلمان بلافاصله بعد از شروع به تحصیل آن‌ها صادر می‌شود. در خصوص قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس هم از 26 بهمن تدریسشان شروع می‌شود و پودمان یک ساله را می‌گذرانند و بعد از موفقیت در پودمان، فرآیند استخدام آن‌ها شروع می‌شود.

مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش توضیح داد: دانشجو معلمانی که از طریق ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان و ماده یک اساسنامه دانشگاه شهید رجایی و از طریق آزمون‌های استخدامی در این مرحله شرکت کرده اند بعد از اعلام نتایج آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش، طی فرآیندی، مراحل استخدام آن‌ها شروع می‌شود.

جذب 77 هزار و 800 معلم در سال 99

حسین بُر افزود: از محل دانشگاه فرهنگیان که دانشجو معلمان باید دوره 4 ساله را بگذرانند امسال 20 هزار نفر جذب، از محل قانون تعیین تکلیف معلمان 25 هزار و 500 نفر و از محل استخدام از طریق ماده 28 دانشگاه فرهنگیان و ماده یک دانشگاه شهید رجایی که از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند 27 هزار و 300 ردیف داشتیم که 5 هزار ردیف سال‌های قبل هم به آن اضافه شد. در مجموع 77 هزار و 800 معلم امسال جذب شدند.

وی با بیان اینکه در سال 99 تعداد 197 هزار معلم کمبود داشتیم، بیان کرد:کمبود معلمان همیشه وجود دارد که با روش‌هایی مثل حق التدریسان شاغل و آزاد این کمبود را جبران می‌کنیم.


منبع: خبرگزاری پانا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1464 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

  class=
مدارس سلام  class=
جشنواره زنگ کرونا  class=
علامه طباطبایی  class=

زمان استخدام ورودی های 99 دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش زمان استخدام ورودی های 99 دانشگاه فرهنگیان را اعلام کرد.