سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سازمان سنجش: هنوز لیست نهایی آزمون آموزگاری به دست ما نرسیده است! کد مطلب : 14281 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سازمان سنجش: هنوز لیست نهایی آزمون آموزگاری به دست ما نرسیده است!

در حالیکه آموزش‌وپرورش پیش از این اعلام کرده بود که نتایج آزمون آموزگاری به زودی اعلام می‌شود اما سازمان سنجش می‌گوید که هنوز لیست نهایی به دست آنها نرسیده است.
تاریخ خبر 1402/06/22

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند و به نقل از خبرگزاری تسنیم، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب آموزگار اردیبهشت امسال برگزار شد و پس از اعلام نتایج در تاریخ 30 خرداد 1402 پذیرفته‌شدگان به میزان سه برابر ظرفیت به مرحله ارزیابی تکمیلی دعوت شدند و با وجود اینکه این مرحله در مرداد ماه به اتمام رسید اما تا به امروز نتایج نهایی اعلام نشده است.

پیش از این مسئولان آموزش و پرورش تاریخ‌های مختلفی را برای اعلام نتایج نهایی این آزمون اعلام کردند و در حالیکه سجاد صدیقی مدیر پروژه‌های استخدامی وزارت آموزش و پرورش 13 شهریور ماه در باره دلایل اعلام نشدن نتایج نهایی آزمون ضمن معذرت خواهی از داوطلبان گفته بود: «نمرات طبق وعده، قبل از 15 شهریور تحویل سازمان سنجش شده و هم اکنون منتظر انتشار نهایی پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری هستیم که به زودی نتایج اعلام خواهد شد» اما هنوز لیست آزمون نهایی نشده است و باید ایرادات آن برطرف شود همچنین سازمان سنجش اعلام کرده است که به محض نهایی شدن لیست آزمون آموزگاری کار گزینش افراد را آغاز خواهد کرد.

پیش از این مدیر پروژه‌های استخدامی وزارت آموزش و پرورش، علت تأخیر در اعلام نتایج را تأیید صحت فرایند آزمون توسط ناظر یعنی سازمان اداری و استخدامی کشور دانسته و گفته بود: با توجه به تغییرات جدی، جدید بودن و طراحی دانش پایه برای اولین بار در آزمون استخدامی آموزگاری امسال در راستای شایسته‌گزینی و عدالت محوری، برگزاری و جمع بندی این آزمون، زمان بیشتری را به خود اختصاص داد.


منبع: خبرگزاری تسنیم


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1993 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

نواندیشان هیوا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم