سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سامانه ثبت سفارش کتب درسی تا آخر هفته برای جاماندگان باز است کد مطلب : 8350 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سامانه ثبت سفارش کتب درسی تا آخر هفته برای جاماندگان باز است

بعد از بسته شدن منوی سامانه اصلی ثبت سفارش دانش آموزان، سرویس ثبت سفارش تک جلدی فعال می شود
تاریخ خبر 1399/07/06

ارتباط موثر والدین با فرزندن
پیشنهاد ویژه: بسیاری از مشکلاتی که با فرزندانمان داریم در واقع به دلیل عدم آگاهی ما پدرها و مادرها از اصول و قوانین ارتباط موثر با فرزندانمان ایجاد شده‌اند. تیزلند دیدن بستۀ آموزشی ارتباط با فرزندان را به شما والدین عزیز توصیه می‌کند.

. . . . . . . . . . . . .

سامانه ثبت سفارش کتب درسی تا آخر هفته برای جاماندگان باز است به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری پانا، مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با بیان اینکه سامانه ثبت سفارش کتب درسی تا آخر این هفته برای دانش آموزان باز است بیان کرد هر زمان این منو بسته شد، سرویس ثبت سفارش تک جلدی فعال می‌شود.

به گزارش ایسنا، احمدرضا امینی درباره زمان ارائه سرویس ثبت سفارش اینترنتی تک جلدی کتاب های درسی اظهار کرد: هنوز سامانه اصلی ثبت سفارش دانش آموزان را نبسته ایم و www.irtextbook.ir فعال است.

وی افزود: هر زمان که این منو بسته شد، سرویس ثبت سفارش تک جلدی فعال می شود. بنا بود ثبت سفارشات کلی در تاریخ های اعلام شده قبلی انجام شود؛ اما به دلیل کرونا برخی دانش آموزان با تاخیر این کار را انجام دادند.

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با بیان اینکه سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی تا پایان این هفته برای دانش آموزانی که هنوز اقدام به ثبت سفارش نکرده اند باز باشد گفت: البته باید شرایط را بررسی کنیم؛ زیرا کرونا برنامه های زمانبندی ما را تحت الشعاع قرار داد؛ لازم بود توقف کنیم تا بچه ها به ثبت نام برسند.

امینی درباره شمار جاماندگان ثبت سفارش کتب درسی نیز گفت: تقریبا همه دانش آموزان کتاب های درسی مورد نیاز خود را سفارش داده اند، تنها شمار بسیار اندکی باقی مانده اند که بخشی از آنها دانش آموزان اتباع هستند. این امکان را برای آنها قرار دادیم تا در مدارس ثبت نام کرده و کتب خود را نیز بدون دغدغه دریافت کنند.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1868 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدارس سلام  class=
رایان کلاس  class=
برنامه درسی میم  class=
جشنواره زنگ کرونا  class=

سامانه ثبت سفارش کتب درسی تا آخر هفته برای جاماندگان باز است

بعد از بسته شدن منوی سامانه اصلی ثبت سفارش دانش آموزان، سرویس ثبت سفارش تک جلدی فعال می شود