سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سومین مرحله اردوهای راهیان پیشرفت نورانی برگزار می‌شود کد مطلب : 14537 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سومین مرحله اردوهای راهیان پیشرفت نورانی برگزار می‌شود

سمپاد به منظور تقویت نشاط علمی بین دانش‌آموزان، تجربه‌اندوزی و افزایش اثرگذاری حداکثری دانش‌آموزان مستعد و توانمند اردوی راهیان پیشرفت نورانی3 (امید) را در پاییز برگزار می کند.
تاریخ خبر 1402/08/30

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان سومین مرحله از اردوهای راهیان پیشرفت نورانی را با مشارکت سازمان بسیج دانش‌آموزی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، در راستای اجرای راهکار ۴-۲ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر "تقویت ایمان، بصیرت دینی و باور به ارزش‌های انقلاب اسلامی و توانمندسازی مربیان و دانش‌آموزان برای وفاداری و حمایت آگاهانه از این ارزش‌ها و مواجهه هوشمندانه با توطئه‌های دشمنان با استفاده از ظرفیت برنامه‌های آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش و مشارکت خانواده‌ها و سایر نهادها و دستگاه‌ها و..."، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در نظر دارد، به منظور تقویت نشاط علمی بین دانش‌آموزان، تجربه‌اندوزی و افزایش اثرگذاری حداکثری دانش‌آموزان مستعد و توانمند با مشارکت سازمان بسیج دانش‌آموزی و اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اردوی راهیان پیشرفت نورانی۳ (امید)در پاییز برگزار کند.

از اهداف برگزاری اردو می‌توان به تقویت بنیه اعتقادی و هویت ایرانی-اسلامی دانش‌آموزان، آشنایی با دستاوردهای علمی کشور به منظور شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانش‌آموزان مستعد اثرگذاری، تقویت فرآیند اجتماعی شدن دانش‌آموزان مستعد و گسترش دامنه ارتباطات علمی و پژوهشی آنان اشاره کرد.

در این دوره از اردوها دانش‌آموزان دختر و پسر پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان استان‌های تهران، شهرستان‌های تهران، قم، مرکزی، قزوین، همدان، اصفهان، لرستان، فارس، کهگیلیویه و بویراحمد، مازندران، گیلان و یزد حضور دارند.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1497 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم