سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

شرایط شرکت معلمان غیررسمی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کد مطلب : 13627 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

شرایط شرکت معلمان غیررسمی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

معاون وزارت آموزش و پرورش گفت:محدودیت رشته برای معلمان غیررسمی به منظور شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برطرف شد.
تاریخ خبر 1401/12/22

. . . . . . . . . . . . .

شرایط شرکت معلمان غیررسمی در آزمون استخدامی آموزش و پرورشبه گزارش تیزلند، صادق ستاری‌فرد امروز در آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان که در ساختمان مرکزی وزرات آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: تا امروز 472 هزار نفر در آزمون استخدامی آموزگاری ثبت‌نام کردند که نسبت به سال گذشته که 160 هزار نفر بود رشد قابل توجهی داشت.

وی افزود: از روز گذشته محدودیت رشته‌ها برای افرادی که سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی دارند حذف شد و این امکان فراهم شد تا تمام افرادی که در ساحت‌های آموزشی فعالیت داشتند بتوانند در آزمون شرکت کنند، این افراد با حداقل دو سال سابقه بدون توجه به رشته تحصیلی صرفاً با مدرک کارشناسی می‌توانند در آزمون ثبت‌نام کرده و شرکت کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: گروه نخست معلمان دارالقرآن‌ها هستند، دوم معلمانی که سال‌ها در آموزش و پرورش بودند مانند معلمان خرید خدماتی، حق‌التدریسی، معلمان مدارس غیردولتی و مربیان مهدهای کودک و پیش‌دبستانی، سوم، تمام افرادی که سابقه فعالیت در مؤسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارند با ارائه هر مدرک کارشناسی می‌توانند در آزمون شرکت کنند.

 

بیشتر بخوانید:  تحصیل در رشته تربیت معلم و آموزگاری 

 

 

آزمون دبیری بعد از آزمون آموزگاری

ستاری‌فرد ادامه داد: امروز آخرین فرصت ثبت‌نام است و دیگر تمدید نمی‌شود، آزمون استخدامی در تاریخ 8 اردیبهشت برگزار می‌شود همچنین منابع آزمون اعلام شده و از سردرگمی افراد جلوگیری می‌کند.

وی با بیان اینکه آزمون دبیری هم بعد از آزمون آموزگاری برگزار می‌شود، گفت: پیشنهاد ما برای آزمون سراسری دانشگاه فرهنگیان جذب 30 هزار دانشجو معلم است البته تلاش می‌کنیم تمام نیاز به نیروی انسانی از طریق دانشگاه فرهنگیان تامین شود. همچنین دانشگاه فرهنگیان طی همراهی با سایر دانشگاه‌ها برای تامین معلم اقدام خواهد کرد و مقدمات کار فراهم شده و برخی دانشگاه‌های تراز برای برخی رشته‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.


منبع: خبرگزاری تسنیمنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1494 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

نخبه پروران
پیش دبستان و دبستان نسیم بهار
بسته های آموزشی منتا
نوروز 1402
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم
دبیرستان دخترانه جامی نوین