سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ضوابط استخدام پیمانی قبول‌ شدگان «آزمون استخدامی 1400» آموزش و پرورش کد مطلب : 13206 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

ضوابط استخدام پیمانی قبول‌ شدگان «آزمون استخدامی 1400» آموزش و پرورش

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش جزئیات و شرایط سازماندهی و امضای قرارداد «استخدام پیمانی قبول‌شدگان آزمون استخدامی سال 1400» را اعلام و به استان‌ها ابلاغ کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

ضوابط استخدام پیمانی قبول‌ شدگان «آزمون استخدامی 1400» آموزش و پرورشبه گزارش تیزلند، صادق ستاری‌فرد با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و اتمام دوره‌های مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، در بخشنامه‌ای که امروز، اول آذرماه به مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌ها ابلاغ کرده، نکاتی را پیرامون سازماندهی و امضای قرارداد استخدام پیمانی قبول‌شدگان آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ متذکر شده است که در ادامه به مهمترین آنها اشاره می‌شود:

الف - قبول‌شدگان آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰

در اجرای مجوزهای استخدامی ۱۹ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ و باقی‌مانده مجوز ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و مکاتبات ارسالی در خصوص سازماندهی تاییدشدگان دوره‌های مهارت‌آموزی قبول‌شدگان آزمون سال ۱۴۰۰ و جاماندگان از دوره مهارت‌آموزی استخدام پیمانی سنوات قبل، خواهشمند است دستور دهید در به‌کارگیری، صدور ابلاغ تدریس و حکم استخدام پیمانی قبول‌شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۱ به بعد، در صورت احراز شرایط ذیل اقدام شود:

قبولی در دوره مهارت‌آموزی، ملاک استخدام پیمانی

- ملاک استخدام پیمانی افراد، قبولی در دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهیدرجایی است.

- به استناد تصویب نامه ۱۳۸۸/۱۱/۲۱ ابلاغی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و با توجه به ماده واحده سوگندنامه معلمی مصوب جلسه ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ شورای عالی آموزش و پرورش ادای سوگندنامه معلمی، امضاء و اثر انگشت آن الزامی است.

- مطابق مقررات مربوط و آگهی استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰، نوع استخدام افراد فوق به صورت پیمانی است.

برای امضای قرارداد، چه مدارکی لازم است؟

مدارک زیر باید در پرونده پرسنلی افراد درج شود:

- تائیدیه شورای پزشکی از نظر تندرستی جسمی و روحی

- تصاویر آخرین مدرک تحصیلی مورد پذیرش، کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان

- معرفی نامه از سازمان بهزیستی (برای معلولین استفاده کننده از ۳ درصد سهمیه معلولین)

- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای مشمولین سهمیه ایثارگران)

- داشتن گواهی عدم سوء پیشینه کیفری موثر

- تاییدیه انفرادی گزینش، سوگندنامه امضاء شده با اثر انگشت، تعهدنامه محضری

- تصویر مجوز آزمون استخدامی مربوط، نتیجه قبولی آزمون استخدامی و موفقیت در پودمان‌های مهارت آموزی

- ارائه اصل گواهی مهارتهای هفتگانه (ICDL) صادره از مراکز و مؤسسات مورد تائید سازمان اداری و استخدامی کشور و اصل گواهی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برای داوطلبان دارای دین اسلام

- به کارگیری افراد صرفاً در شغل محل قبول شده در آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ و جاماندگان از دوره مهارت آموزی آزمونهای استخدامی سنوات قبل در محل پذیرفته شده سال‌های مذکور که قبلاً تعیین شده است، صورت پذیرد.

- در صورت انصراف یا فقدان شرایط استخدام نفر اصلی (شرایط مندرج در آگهی استخدام) برای جایگزینی فرد جدید نسبت به مکاتبه با مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری اقدام تا بررسی و اعلام نظر شود.

- در صورتی که مدارک افراد مغایر با شرایط مندرج در آگهی استخدام پیمانی سال مربوط باشد، فرد هیچگونه حق اعتراضی ندارد و براساس مفاد آگهی موردنظر فرد پذیرفته شده در هر مرحله از مراحل استخدام حذف خواهد شد.

ب- مشمولان قانون تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

به استناد قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدام معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب سال ۱۳۹۷ مجلس شورای اسلامی (الحاقات و اصلاحات بعدی قانون) و در اجرای تفاهم نامه منعقده فی‌مابین سازمان‌های اداری و استخدامی کشور، برنامه و بودجه کشور و وزارت متبوع در اسفندماه سال ۱۴۰۰، به استحضار می‌رساند؛ تمامی نیروهای مشمول که پودمان اول دوره مهارت آموزی را با موفقیت طی کرده‌اند، با رعایت ضوابط و مقررات اعم از اخذ تاییدیه گزینش و نامه دانشگاه فرهنگیان می‌توانند به صورت حق‌التدریس سازماندهی و به‌کارگیری شوند.

بدیهی است پس از گذراندن دوره مهارت‌آموزی و آزمون جامع با موفقیت، نیروهای صدرالاشاره تبدیل وضعیت خواهند شد.

ج- قبول‌شدگان اصلی آزمون فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر

به استناد بند (ج) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه و در اجرای مجوز شماره ۳۸۹۹۵۷ مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ سازمان اداری و استخدامی کشور طبق ضوابط و مقررات و پس از اخذ تاییدیه گزینش نسبت به صدور احکام ایشان از محل مجوز فوق اقدام کنند.


منبع: خبرگزاری ایسنانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1875 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم