سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

عضویت دانشگاه فرهنگیان در سازمان بین‌المللی سینوو کد مطلب : 15895 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

عضویت دانشگاه فرهنگیان در سازمان بین‌المللی سینوو

دانشگاه فرهنگیان به‌عنوان یکی از دانشگاه‌های تخصصی ایران و در راستای گسترش همکاری‌‌های بین‌المللی آموزشی و پژوهشی به خانواده بزرگ سینوو پیوست.
تاریخ خبر 1402/12/23

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، دانشگاه فرهنگیان با هدف تقویت و توسعه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه‌ها و مراکز علمی اسلامی به سازمان بین‌المللی سینوو پیوست.

پس از درخواست و پذیرش سند عضویت سازمان بین‌المللی سینوو، دانشگاه فرهنگیان به‌عنوان یکی از دانشگاه‌های تخصصی ایران و در راستای گسترش همکاری‌‌های بین‌المللی آموزشی و پژوهشی به خانواده بزرگ این شبکه بین‌المللی علمی و دانشگاهی پیوست.

 

دانشگاه فرهنگیان از جمله دانشگاه‌های تخصصی ایران است که در راستای ایجاد نوآوری و توانمندسازی ساختار آموزشی مدارس؛ رسالت پرورش معلمان و کارشناسان آموزشی را برپایه شیوه‌های آموزش فن‌آورانه بر عهده دارد.

 

این دانشگاه هم‌اکنون دارای 98 پردیس و مرکز دانشگاهی جداگانه خواهران و برادران است.

 

همچنین براساس ارزیابی مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری (ISC) در سال 1401 و تاییدیه شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه فرهنگیان رتبه دوم را در میان دانشگاه‌های زیر نظام کشور دارا است.

سازمان بین‌المللی سینوو با بَرنام شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام یکی از شبکه‌های وابسته به - کامستک - کمیته دائمی همکاری‌های علمی و فن‌آوری کشورهای هم‌پیمان در سازمان همکاری‌های اسلامی است که وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری جمهوری اسلامی ایران میزبانی از آن را بر عهده دارد.

این سازمان بین‌المللی، پایگاهی سرشار از دانایی و توانایی است که با آرمان دادگری، ژرفایش و پایایی دانش و اندیشه‌ و توانمندسازی آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مهارتی جهان اسلام، در گسترش آموزش‌عالی همگانی استوار بر فن‌آوری هوشمند می‌کوشد.

 
 
 

منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1611 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم