سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مرحله دوم طرح توانمندسازی معلمان مدارس غیردولتی ‌برگزار می‌شود کد مطلب : 14535 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مرحله دوم طرح توانمندسازی معلمان مدارس غیردولتی ‌برگزار می‌شود

ثبت‌نام برای فاز دوم دوره توانمندسازی معلمان، مربیان و مدیران مدارس غیردولتی از دی‌ماه آغاز می‌شود.
تاریخ خبر 1402/08/30

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری پودمان دوم دوره توانمندسازی معلمان، مربیان و مدیران مدارس غیردولتی به مدت 60 ساعت خبر داد و گفت ثبت‌نام برای فاز دوم از دی‌ماه آغاز می‌شود.

احمد محمودزاده در گفت‌وگو با پانا اظهار کرد: «دوره آموزشی 360 ساعته برای تمام معلمان، مربیان و مدیران مدارس غیردولتی سراسر کشور تدارک دیده شده که فاز اول آن به مدت 60 ساعت برای همه معلمان، مربیان و مدیران برگزار و به اتمام رسید.»

وی با بیان اینکه ثبت‌نام برای فاز دوم این دوره از دی‌ماه آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: «فاز اول دوره توانمندسازی معلمان مدارس غیردولتی مورد بازنگری قرار گرفته و یک آسیب‌شناسی از سری اول داشتیم.»

محمودزاده افزود: «جلسات مفصلی در خصوص آسیب‌شناسی فاز اول دوره با ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان داشتیم.»

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: «مشکلات و ضعف‌هایی که در فاز اول دوره وجود داشت برای فاز دوم برطرف خواهد شد و پودمان دوم با استفاده از تجارب گذشته باکیفیت‌تر از پودمان اول برگزار خواهد شد.»

وی با بیان این‌که مدت پودمان دوم نیز 60 ساعت است، گفت: «15 ساعت مربوط به مباحث بصیرتی و معرفتی و 45 ساعت نیز مربوط به موضوعات دانش تخصصی و صلاحیت حرفه‌ای معلمان است.»

محمودزاده خاطرنشان کرد: «هدف از برگزاری این دوره، کیفیت‌بخشی، شناسایی و هدایت استعدادها و ابتکارات در مدارس غیردولتی است.»
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1644 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم