سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ممنوعیت تشکیل کلاس های رسمی دانش آموزان از تابستان کد مطلب : 10502 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

ممنوعیت تشکیل کلاس های رسمی دانش آموزان از تابستان

به گفته معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش تشکیل کلاس های درسی سال تحصیلی آینده دانش آموزان از مهر آغاز می شود و تدریس زودهنگام مطالب درسی از تابستان در مدارس دولتی ممنوع است.
تاریخ خبر 1400/04/27

. . . . . . . . . . . . .

ممنوعیت تشکیل کلاس های رسمی دانش آموزان از تابستانبه گزارش تیزلند، علیرضا کمره‌ای افزود: در تابستان فقط مدارسی که نیاز به تشکیل کلاس‌های جبرانی و تقویتی آن هم با موافقت اولیای دانش‌آموزان دارند تشکیل می‌شوند.

وی تاکید کرد: این کلاس‌های تقویتی و جبرانی نیز تنها در مناطق زرد و آبی کرونایی تشکیل می‌شود و برگزاری آن در مناطق نارنجی و قرمز ممنوع است.

کمره‌ای خاطرنشان کرد: متاسفانه دیده می‌شود برخی مدارس دولتی و غیردولتی برای دانش‎‌آموزان پایه یازدهم به بهانه آمادگی کنکور کلاس‌های پایه دوازدهم را از هم اکنون تشکیل داده و آموزش رسمی را از تابستان آغاز کرده اند که این تخلف است.

وی به برگزاری امتحانات عملی و مهارت آموزشی هنرستان‌ها اشاره کرد و گفت: هنرستان‌هایی که تاکنون موفق به برگزاری این امتحانات نشده‌اند تا 15 مرداد فرصت دارند که این امتحانات را برگزار و نمرات آن را اعلام کنند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش یادآور شد: این امتحانات به دلیل شرایط کرونایی هر منطقه می‌تواند در زمان‌های مختلف و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شود.


منبع: خبرگزاری پانا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1128 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته کنکور - میم مارکت  class=
نمونه سوال های تیزلند  class=
گام بلند - میم مارکت  class=
مدرسه سرای زندگی  class=
شایستگان رازی  class=
مدرسه آتیه سازان  class=
مدرسه نوید صالحین  class=

ممنوعیت تشکیل کلاس های رسمی دانش آموزان از تابستان

به گفته معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش تشکیل کلاس های درسی سال تحصیلی آینده دانش آموزان از مهر آغاز می شود و تدریس زودهنگام مطالب درسی از تابستان در مدارس دولتی ممنوع است.