سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

‌نتایج‌ آزمون‌های نهایی شهریور اعلام شد کد مطلب : 14279 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

‌نتایج‌ آزمون‌های نهایی شهریور اعلام شد

مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش نمرات آزمون‌های نهایی شهریور ‌1402 را اعلام کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش نمرات آزمون‌های نهایی شهریور ‌۱۴۰۲ را اعلام کرد. 

‌شرکت‌کنندگان آزمون نهایی شهریور ‌۱۴۰۲‌ می‌توانند هم‌اکنون نمرات آزمون‌های نهایی شهریور را از طریق سامانه my.medu.ir ‌مشاهده کنند.

شرکت‌کنندگان درصورت درخواست رسیدگی مجدد (اعتراض به نمره)، ضمن توجه به نکات مندرج در زیر کارنامه، می‌توانند ‌حداکثر تا روز پنجشنبه ‌۱۴۰۲/۶/۲۳، درخواست خود را در سامانه my.medu.ir ثبت کنند.

‌‌شرکت‌کنندگان داخل کشور و دانش‌آموزان و داوطلبان آزاد مدارس ایرانی خارج از کشور‌ که موفق به دریافت نمره از سامانه نمی‌شوند در روز چهارشنبه ‌۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ضمن مراجعه به مدرسه محل ثبت‌نام/ تحصیل، کارنامه خود را دریافت و در صورت نیاز، درخواست رسیدگی مجدد (اعتراض به نمره) را همزمان به مدرسه تحویل دهند.

مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش اعلام کرد که ‌بررسی مجدد پاسخ‌برگ‌ها در سامانه و با توزیع بین مصححان کشوری انجام می‌شود و ممکن است نتیجه آن بدون تغییر در نمره، با افزایش ‌یا کاهش نمره باشد‌.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1645 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان دخترانه مدبران
دبستان و پیش دبستان بوستان امید
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم
مجتمع آموزشی ماهور