سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

نتایج داوری الکترونیک بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد کد مطلب : 8419 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

نتایج داوری الکترونیک بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد

مدیر پژوهش و تحقیقات سازمان استعدادهای درخشان از اعلام نتایج جشنواره جوان خوارزمی و مهلت اعتراض به آن در سایت همگام خبر داد.
تاریخ خبر 1399/07/24

ارتباط موثر والدین با فرزندن
پیشنهاد ویژه: بسیاری از مشکلاتی که با فرزندانمان داریم در واقع به دلیل عدم آگاهی ما پدرها و مادرها از اصول و قوانین ارتباط موثر با فرزندانمان ایجاد شده‌اند. تیزلند دیدن بستۀ آموزشی ارتباط با فرزندان را به شما والدین عزیز توصیه می‌کند.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری پانا، امین صارمی با بیان اینکه دانش‌‌آموزان برای شرکت در جشنواره جوان خوارزمی طرح‌های پژوهشی خود را در سامانه همگام ثبت کردند گفت: «با موافقت وزیر آموزش و پرورش، جشنواره جوان خوارزمی آغاز به کار کرد.»

مدیر پژوهش و تحقیقات سازمان استعدادهای درخشان ادامه داد: «دانش‌آموزانی که توانسته بودند طرح‌های خود را ثبت کنند، بعد از تایید این طرح‌ها و داوری کشوری، برای ارائه حضوری طرح‌های خود اقدام می‌کنند. طبق فرایند تعیین شده دانش‌آموزان از طریق سامانه همگام و پژوهش سراهای خود طرح‌ها را ثبت می‌کنند.»

صارمی افزود: « که در این دوره از جشنواره تعداد رشته‌ها از 16 رشته به 20 رشته افزایش یافته و رشته‌های اعصاب شناختی، کارآفرینی، امنیت اجتماعی و سلول‌های بنیادی اضافه شده است.»

وی اشاره کرد: «جشنواره امسال برای دومین سال به صورت الکترونیکی برگزار شد، این جشنواره برای دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه است.»

مدیر پژوهش و تحقیقات سازمان استعدادهای درخشان اعلام کرد: «زمان اعتراض به نتایج این جشنواره دوشنبه 28 مهر است؛ از مجموع 1961 طرح راه یافته، 106 طرح مورد پذیرش قرار گرفتند. مرحله بعد ارائه حضوری خواهد بود که از این تعداد 59 تا 60 طرح به داوری وزارت علوم خواهند رفت.»


منبع: خبرگزاری پانا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1967 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدارس سلام  class=
رایان کلاس  class=
برنامه درسی میم  class=
جشنواره زنگ کرونا  class=

نتایج داوری الکترونیک بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد

مدیر پژوهش و تحقیقات سازمان استعدادهای درخشان از اعلام نتایج جشنواره جوان خوارزمی و مهلت اعتراض به آن در سایت همگام خبر داد.