سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

نحوه ادامه تحصیل دانش آموزان شاخه فنی و حرفه ای نظام قدیم کد مطلب : 9237 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

نحوه ادامه تحصیل دانش آموزان شاخه فنی و حرفه ای نظام قدیم

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش مصوبه «ادامه تحصیل دانش آموزان شاخه فنی و حرفه ای نظام آموزشی نظام آموزشی (3-3-5) » را جهت اجرا به معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ابلاغ کرد.
تاریخ خبر 1400/02/25

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، در متن این ابلاغیه آمده است که به استناد مصوبه جلسه 986 شورای عالی آموزش و پرورش (تاریخ 6 بهمن 99 ) موضوع واگذاری اختیار تصویب برخی از مقررات به کمیسیون معین، مصوبه سی و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش (تاریخ 19 بهمن 99 ) با موضوع ادامه تحصیل دانش‌آموزان شاخه فنی و حرفه‌ای نظام آموزشی (3-3-5) » برای ابلاغ و اجرا ارسال می شود.

بر اساس این مصوبه به دانش‌آموزان شاخه فنی و حرفه‌ای نظام آموزشی (3-3-5) که دارای شرایط مندرج در تبصره 1 ماده 1 آیین نامه آموزشی دوره متوسطه (شیوه نیم سالی - واحدی) مصوب جلسه 666 شورای عالی آموزش و پرورش (تاریخ 3 آبان 80 ) هستند اجازه داده می شود تا پایان سال تحصیلی 1402-1401 مطابق آیین‌نامه مذکور ثبت‌نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

پس از اتمام مهلت فوق، تصمیم‌گیری در مورد ادامه تحصیل این قبیل از دانش‌آموزان، به عهده کمیسیون خاص ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی خواهد بود.


منبع: خبرگزاری


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1392 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

هوپا اکادمی  class=
نمونه سوال های تیزلند  class=

نحوه ادامه تحصیل دانش آموزان شاخه فنی و حرفه ای نظام قدیم

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش مصوبه «ادامه تحصیل دانش آموزان شاخه فنی و حرفه ای نظام آموزشی نظام آموزشی (3-3-5) » را جهت اجرا به معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ابلاغ کرد.