سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

نحوه برگزاری کلاس‌ها و امتحانات نهضت سوادآموزی کد مطلب : 12391 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

نحوه برگزاری کلاس‌ها و امتحانات نهضت سوادآموزی

سرپرست سازمان نهضت سوادآموزی بر برگزاری کلاس‌های سوادآموزی و امتحانات به صورت حضوری تأکید کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، علیرضا عبدی اعلام کرد براساس مصوبه ستاد کرونا از تاریخ 1401/1/14 استمرار فعالیت‌های آموزشی سال گذشته سوادآموزی اعم از برگزاری کلاس‌های دوره‌های سوادآموزی و برگزاری امتحانات به صورت حضوری خواهد بود.

عبدی در ادامه گفت: با عنایت به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر حضوری شدن آموزش‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با توجه به مفاد (شیوه‌نامه مدیریت و راهبری ارایه خدمات سوادآموزی در سال 1400) ناظر بر ارائه خدمات با کیفیت به سوادآموزان، نظارت کمی و کیفی بر فعالیت‌ها و سرانجام بخشی به کلاس‌ها در موعد مقرر همزمان با بازگشایی مدارس، تمامی فعالیت‌های آموزشی سوادآموزی در قالب دوره‌ها، طرح‌ها و برنامه‌های مختلف، برگزاری کلاس های دوره‌های سوادآموزی و اخذ امتحانات (پایان دوره) بصورت حضوری خواهد بود؛ لذا همکاران و دست‌‌اندر‌کاران حوزه سوادآموزی به ویژه گروه‌های بهبود کیفیت آموزشی سوادآموزی در سراسر کشور باید ضمن برنامه‌ریزی برای اجرای کامل آموزش‌ها طبق ضوابط، تدابیر و اقدامات مؤثر را برای کیفیت حداکثری و جبران عقب‌ماندگی احتمالی آموزش انجام دهند.

سرپرست سازمان در پایان بر استفاده از تمام ظرفیت‌های بومی و استانی برای رصد، پایش و نظارت مستمر بر فعالیت‌ها و آموزش‌های سوادآموزی تأکید کرد.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1618 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم