سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پخش آیین افتتاحیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان از شبکه شاد و شبکه قرآن کد مطلب : 8091 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

پخش آیین افتتاحیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان از شبکه شاد و شبکه قرآن

آیین افتتاحیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور از شبکه شاد و شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.
تاریخ خبر 1399/05/08

قبولی در کنکور با رایان کلاس
توصیه می‌کنیم همایش‌های رایان کلاس، نکته و تست و ویدئوهای آموزشی موجود در سایت www.rayanclass.com را ببینید، در این پکیج آموزشی آنلاین با کنارهم قرار دادن اساتید برتر کنکور مجموعه‌ای کامل و عالی برای آموزش شما دانش‌آموزان عزیز فراهم کرده‌است.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از خبرگزاری  پانا -  روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، آیین افتتاحیه مرحله نهایی کشوری سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور امروز چهارشنبه 8 مردادماه ساعت 12 ظهر به صورت آنلاین از کانال قرآن، عترت ونماز در شبکه شاد و همزمان از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

این دوره از مسابقات با سخنرانی علیرضا کاظمی، معاون وزیر آموزش و پرورش آغاز خواهد شد و همچنین در ادامه مراسم دانش‌آموزان شرکت کننده در این مسابقات به بیان احساسات خود می‌پردازند.

در این مراسم اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی مسابقات منتشر خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ورود به کانال قرآن، عترت و نماز در شبکه شاد به آدرس زیر مراجعه کنند. @parvareshi1


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1924 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سما4  class=
رایان کلاس  class=
مدرسه مهرماندگار  class=
مدرسه سما (مجتمع)  class=

پخش آیین افتتاحیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان از شبکه شاد و شبکه قرآن

آیین افتتاحیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور از شبکه شاد و شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.