سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد تا 17 خرداد ادامه دارد کد مطلب : 7762 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد تا 17 خرداد ادامه دارد

پیش ثبت نام مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی که از اول خرداد آغاز شده است، تا 17 خرداد ادامه دارد.
تاریخ خبر 1399/03/06

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری مهر، خانواده‌های متقاضی برای پیش ثبت‌نام فرزندان خود باید با ورود به سامانه سجا به‌ نشانی saja.medu.ir نسبت به پیش‌ثبت‌نام فرزندانشان اقدام کنند. پس از اتمام مهلت پیش‌ثبت‌نام، افرادی که امتیاز لازم را کسب کرده باشند، برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت‌نام به مدرسه خواهند رفت.

شرایط ثبت‌نام

الف. احراز شرایط علمی.

ب. کسب امتیاز لازم.

ج. ثبت‌نام دانش‌آموزان در پایه دهم منوط به کسب شرایط ورود به شاخه و رشته‌ مورد نظر بدون در نظر گرفتن اولویت دانش‌آموز برای ثبت‌نام در فرم شماره 7 هدایت تحصیلی به‌علاوه شرایط علمی ورود به پایه دهم و کسب امتیاز لازم است.

د. در صورتی که دانش‌آموزی به‌علت غیبت موجه موفق به شرکت در امتحانات خردادماه نشده باشد ادامه تحصیل وی منوط به احراز شرایط علمی با احتساب نمرات امتحانی شهریور است.

ه. دانش‌آموزان پایه ششم با اولویت ایثارگری در صورتی که حداکثر در دو درس موفق به کسب مقیاس خوب و مابقی خیلی خوب در خرداد ماه 99 شده باشند می‌توانند ثبت‌نام موقت در پایه هفتم در سامانه سجا را انجام دهند.

و. ادامه تحصیل دانش‌آموزان ابتدایی در صورتی که دو درس از موارد ارزشیابی آنها خوب و مابقی خیلی خوب باشد بلامانع است.

ز. ثبت‌نام دانش‌آموزان قبولی خرداد در پایه سوم دوره اول ابتدایی مدارس شاهد برای ورود به پایه چهارم دوره دوم ابتدایی در مدرسه دیگر شاهد در همان منطقه ادامه تحصیل محسوب شده و نیاز به امتیازبندی مجدد ندارد.

ط. ادامه تحصیل دانش‌آموزان میان‌پایه دوره اول و دوم متوسطه در صورتی که در یک درس فاقد حدنصاب علمی تعیین‌شده باشند با تایید مدیر آموزشگاه و رعایت سایر مقررات بلامانع است.

ظ. دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه با اولویت ایثارگری چنانچه حداکثر در دو درس کمتر از حدنصاب را کسب کنند می‌توانند در مدارس شاهد ثبت‌نام کنند.


منبع: خبرگزاری مهر
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1188 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه مهرماندگار  class=
آموزشگاه آپرا  class=
مدرسه حسام  class=
مدرسه بحرالعلوم  class=
مدرسه موفق  class=

پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد تا 17 خرداد ادامه دارد

پیش ثبت نام مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی که از اول خرداد آغاز شده است، تا 17 خرداد ادامه دارد.