سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

چگونگی دریافت غیرحضوری نمون برگ های هدایت تحصیلی کد مطلب : 7955 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

چگونگی دریافت غیرحضوری نمون برگ های هدایت تحصیلی

مدیرکل مشاوره، امور تربیتی و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش آموزان برای دریافت نمون برگ شماره 6 و 7 نیاز به حضور در مدرسه ندارند گفت: آنها می توانند از 23 تیرماه نمون برگ ها را از طریق سامانه همگام دریافت کنند.
تاریخ خبر 1399/04/09

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

چگونگی دریافت غیرحضوری نمون برگ های هدایت تحصیلیبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا، مسعود شکوهی در نشست خبری معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با توجه به شرایط کرونا اقداماتی برای انجام هرچه بهتر هدایت تحصیلی صورت گرفته است گفت: دانش آموزان برای دریافت نمون برگ شماره 6 و 7 نیاز به حضور در مدرسه ندارند و می توانند آن را از طریق پرتال همگام دریافت کنند و مدرسه مقصد نیز می‌تواند آن را دریافت و چاپ کند.

وی افزود: دانش‌آموزان از 23 تیرماه می‌توانند نمون برگها را از طریق سامانه همگام دریافت کنند.

شکوهی پیرامون آسیب شناسی هدایت تحصیلی گفت: جلسات مکرری برگزار و اشکالات احصاء شده و کمک کرد که برنامه‌ها را برای هدایت تحصیلی با اندکی تغییر برای سال آینده دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه هدایت تحصیلی با این سبک و سیاق عمر چندانی نخواهد داشت اظهار کرد: قبلا اغلب بر اساس عملکرد تحصیلی صورت می گرفت و چندسالی است بررسی‌های مشاوره‌ای به صورت پررنگ تری به آن افزوده شده است.

 محمدرضا مسیب زاده، مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش نیز در این نشست با بیان اینکه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم در مرحله کشوری را حتما برگزار خواهیم کرد و اجازه ندادیم به خاطر کرونا تاخیری صورت گیرد گفت: تا آخر تیرماه برگزیدگان استانی معرفی و از اول تا دهم مرداد مقدمات حضوری و مجازی طی شده و افراد شاخص انتخاب و از دهم تا آخر مردادماه مرحله نهایی جشنواره برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تجربه برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات بین المللی را با حضور 67 کشور داشتیم و امسال هم از این تجربه استفاده می کنیم و در هفته اول شهریور اختتامیه را برگزار می کنیم، به راه اندازی دارالقرآنهای مجازی اشاره کرد و گفت: سالها تلاش کردیم این اتفاق محقق شود اما بسترها فراهم نبود. اکنون در این ایام این مهم محقق شد و این ظرفیت از طریق شبکه شاد در اختیار ما قرار گرفت.

وی افزود: دوره مقدماتی و عمومی قرآن آموزی را در شش سطح در تابستان از این طریق در تابستان ارائه می دهیم و فعلا وارد دوره تخصصی نمی‌شویم. راه اندازی قرارگاه مجازی قرآن و عترت نیز در دستورکار است.


منبع: خبرگزاری ایسنا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1435 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سما (مجتمع)  class=
مدرسه موفق  class=

چگونگی دریافت غیرحضوری نمون برگ های هدایت تحصیلی

مدیرکل مشاوره، امور تربیتی و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش آموزان برای دریافت نمون برگ شماره 6 و 7 نیاز به حضور در مدرسه ندارند گفت: آنها می توانند از 23 تیرماه نمون برگ ها را از طریق سامانه همگام دریافت کنند.