سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

کتب درسی تا پایان شهریورماه به دانش آموزان تحویل داده می شود کد مطلب : 10721 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

کتب درسی تا پایان شهریورماه به دانش آموزان تحویل داده می شود

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام میانگین 90.43 درصدی ثبت نام کتب درسی دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی خبر داد.
تاریخ خبر 1400/06/21

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، احمدرضا امینی با بیان اینکه بیش از 146 میلیون جلد کتاب درسی با تنوع 994 عنوان برای 15 میلیون دانش‌آموز در سطح کشور کتاب تولید کردیم اظهار کرد: بیش از 95 درصد آن در سطح مناطق کشور توزیع شده است.

وی افزود: از روز گذشته نیز مناطق کتاب‌های درسی را به مدارس تحویل می دهند تا پایان 31 شهریور کار انجام و کتب درسی به دانش‌آموزان تحویل شود.

وی خبر داد که در دوره ابتدایی 96.22 درصد از دانش‌آموزان ثبت سفارش کتاب درسی را انجام دادند. در دوره متوسطه اول 85.44 درصد و در سه شاخه تحصیلی دوره دوم متوسطه حدود 68 درصد ثبت سفارش کرده‌اند و هنوز 32 درصد ثبت نام نکرده‌اند و به طور کلی و میانگین در تمام مقاطع حدود 90.43 درصد ثبت نام کرده اند.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1233 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

میم مارکت   class=
جستجوی مدارس  class=
نمونه سوال های تیزلند  class=
میم مارکت   class=
مدرسه اتحاد نوین  class=
مدرسه صدرانوین دوره دوم متوسطه  class=
میم مارکت  class=
Here: Here: 1

کتب درسی تا پایان شهریورماه به دانش آموزان تحویل داده می شود

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام میانگین 90.43 درصدی ثبت نام کتب درسی دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی خبر داد.