سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

کدام دانش‌آموزان مشمول شرکت در کلاس‌های تعمیق و تثبیت یادگیری هستند؟ کد مطلب : 12716 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

کدام دانش‌آموزان مشمول شرکت در کلاس‌های تعمیق و تثبیت یادگیری هستند؟

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره جزئیات طرح کلاس‌های تعمیق و تثبیت یادگیری دانش‌آموزان توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ خبر 1401/04/18

. . . . . . . . . . . . .

کدام دانش‌آموزان مشمول شرکت در کلاس‌های تعمیق و تثبیت یادگیری هستند؟به گزارش تیزلند، رضوان حکیم‌زاده با اشاره به طرح تعمیق و تثبیت یادگیری دانش‌آموزان در تابستان اظهار داشت: «این برنامه در جهت عدالت آموزشی برای دانش‌آموزان اجرا می‌شود و دانش‌آموزانی که به هر دلیل نتوانستند مهارت لازم را در دوران کرونا کسب کنند و دچار افت تحصیلی شدند، می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.»

وی درباره اینکه این دانش‌آموزان به چه صورت شناسایی شده‌اند، گفت: «دانش‌آموزان براساس ارزشیابی نوبت دوم در دروس فارسی و ریاضی که نیازمند تلاش و نمره قابل قبول بودند، شناسایی شدند و مشمول این کلاس‌های جبرانی خواهند شد.»

حکیم‌زاده با تاکید بر اینکه برای شرکت در این کلاس‌ها نیاز به پرداخت شهریه نیست، افزود: «در این باره اعلام کردیم به هیچ عنوان نباید از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان برای شرکت در این کلاس‌ها شهریه گرفته شود چراکه خوشبختانه دولت حمایت کرده و بودجه‌ای را برای این امر در نظر گرفته است.»

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: «تمام کلاس‌ها برای دانش‌آموزان کاملا رایگان است و اگر مدرسه‌ای بر اساس دستورالعمل پیش نرفت، امکان پیگیری وجود خواهد داشت.»


منبع: خبرگزاری پانا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1831 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

لیست رشته های علوم انسانی
لیست رشته های علوم ریاضی
لیست رشته های علوم تجربی
دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران