سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

کسب جایگاه هفتم سرآمدان علمی کشور توسط دانشگاه شهید‌رجایی‌ کد مطلب : 14538 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

کسب جایگاه هفتم سرآمدان علمی کشور توسط دانشگاه شهید‌رجایی‌

دانشگاه شهید‌رجایی، رتبه هفتم در بین کلیه دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه‌های وابسته به سایر دستگاه‌های اجرایی را کسب کرد.
تاریخ خبر 1402/08/30

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، مهدی نیک‌عمل ‌استاد گروه فیزیک دانشگاه شهید‌رجایی‌ با قرارگیری در جایگاه سومین سرآمد علمی کشور و کسب ۳۴۶۷ امتیاز توانست رتبه هفتم سرآمدان علمی کشور را برای این دانشگاه کسب کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت دبیر شهید‌رجایی؛ در آخرین گزارش فدراسیون سرآمدان علمی کشور (زیرمجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری)، دانشگاه شهید‌رجایی، رتبه هفتم در بین کلیه دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز دانشگاه‌های وابسته به سایر دستگاه‌های اجرایی را کسب کرد.

‌مهدی نیک‌عمل (استاد گروه فیزیک دانشگاه شهید رجایی) با قرارگیری در جایگاه سومین سرآمد علمی کشور و کسب ۳۴۶۷ امتیاز توانست این افتخار را برای دانشگاه شهید رجایی کسب کند.

‌پیش از این نیک‌عمل با چاپ مقالات باکیفیت در نشریات تراز یک جهانی توانسته بود عنوان سرآمد علمی در سال‌های گذشته را نیز تکرار کند و به افتخاراتی همچون کسب عنوان پژوهشگر برتر کشوری در سال ۱۳۹۳ (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، جایزه بین‌المللی ماری کوری کمیسیون اروپا در سال ۱۳۹۴، جایزه دکتر ثبوتی – خواجه‌پور در سال ۱۳۹۶، نشان درجه یک پژوهش دانشگاه شهید رجایی و چندین بار به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه در سال‌های مختلف نایل آید.

ضمن تبریک به خانواده بزرگ دانشگاه شهید رجایی برای ایشان ار درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون راخواستاریم.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1663 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم