سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

گفتگو با مدیران، معلمان و دانش آموزان در برنامه، قسمت 3 کد مطلب : 8423 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

گفتگو با مدیران، معلمان و دانش آموزان در برنامه، قسمت 3

مدیران، معلمان و دانش آموزان در گفتگو با استودیو خبری، تحلیلی، تصویری نگاه به بیان تجربیات خود از شبکه شاد می پردازند و می گویند که به چه دلایلی شاد را به عنوان اپلیکشن آموزش مجازی انتخاب کرده اند.
تاریخ خبر 1399/07/27

ارتباط موثر والدین با فرزندن
پیشنهاد ویژه: بسیاری از مشکلاتی که با فرزندانمان داریم در واقع به دلیل عدم آگاهی ما پدرها و مادرها از اصول و قوانین ارتباط موثر با فرزندانمان ایجاد شده‌اند. تیزلند دیدن بستۀ آموزشی ارتباط با فرزندان را به شما والدین عزیز توصیه می‌کند.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، مجله خبری، تحلیلی وتصویری نگاه، در راستای ارتقای کیفیت آموزشهای مجازی در بستر شاد با بهره مندی از نظرات کاربران اصلی این شبکه اقدام به برگزاری برنامه گفتگو با عنوان " شاد از نگاه مدرسه" نموده است.

بر اساس این گزارش؛ در این برنامه از مدیران، معلمان و دانش آموزان مدارسی که در سال تحصیلی 1400-1399 از شبکه شاد برای آموزش‌های خود استفاده کرده و مصمم به استمرار بهره مندی از این شبکه هستند را به استودیو خبری، تحلیلی، تصویری نگاه دعوت کرده است تا دلایل انتخاب این شبکه و تجربیاتشان را به مخاطبان ارایه کنند.

این بخش از برنامه «شاد از نگاه مدرسه قسمت 3» با حضور خانم "ندا ریاضیان" دبیر علوم متوسطه اول در منطقه 8 شهرتهران برگزار شد.


منبع: مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1176 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدارس سلام  class=
رایان کلاس  class=
برنامه درسی میم  class=
جشنواره زنگ کرونا  class=

گفتگو با مدیران، معلمان و دانش آموزان در برنامه، قسمت 3

مدیران، معلمان و دانش آموزان در گفتگو با استودیو خبری، تحلیلی، تصویری نگاه به بیان تجربیات خود از شبکه شاد می پردازند و می گویند که به چه دلایلی شاد را به عنوان اپلیکشن آموزش مجازی انتخاب کرده اند.