سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

3 پیشنهاد آموزش و پرورش برای جبران تعطیلات اخیر مدارس کد مطلب : 13444 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

3 پیشنهاد آموزش و پرورش برای جبران تعطیلات اخیر مدارس

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به سه پیشنهاد برای جبران تعطیلات اخیر مدارس گفت: یکی از پیشنهادات بازگشایی مدارس در روزهای پنج‌شنبه است.
تاریخ خبر 1401/11/01

. . . . . . . . . . . . .

3 پیشنهاد آموزش و پرورش برای جبران تعطیلات اخیر مدارسبه گزارش تیزلند، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران گفت: تعطیلی مدارس به دلیل کرونا بسیار به دانش‌آموزان آسیب زد و امسال هم وضعیت غیرحضوری شدن مدارس بی سابقه بود. از رئیس‌جمهور خواهش کردم در این خصوص فکری شود تا آخرین جایی که تعطیل می‌شود مدارس باشند.

وی در خصوص جبران اُفت تحصیلی دانش‌آموزان بیان کرد: آموزش در روزهای پنج‌شنبه، دوران تحصیل و تابستان پیش‌بینی شده است البته حق الزحمه طرح جبران افت تحصیلی سال گذشته هنوز پرداخت نشده است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: نوبت دوم سال تحصیلی مدارس شروع شده است و در بین آن باید امتحانات برگزار شود.

نوری درباره برنامه‌های جبرانی برای عقب‌ماندگی تحصیلی مدارس مطرح کرد: چند پیشنهاد ارائه شده که یکی از آنها برگزاری کلاس جبرانی در روزهای پنج‌شنبه‌ و حضور اختیاری دانش‌آموزان است و پیشنهادهای دیگر افزایش سال تحصیلی و ادامه دادن زمان تحصیل و برگزاری کلاس‌ جبرانی در تابستان است البته هنوز حق الزحمه کلاس جبرانی سال گذشته پرداخت پرداخت نشده است؛ این موارد باید اجرا شود تا دانش‌آموزان از ساعات آموزشی پیش‌بینی شده جا نمانند.


منبع: خبرگزاری تسنیم


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1662 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

ثبت نام وبینار 12 بهمن 1401
هوپا آکادمی
بسته های تبلیغاتی