سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

4 اثر ‌دانش‌آموزان ‌جشنواره «امید فردا» به جشنواره تئاتر فجر و کودک و نوجوان راه یافت کد مطلب : 14457 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

4 اثر ‌دانش‌آموزان ‌جشنواره «امید فردا» به جشنواره تئاتر فجر و کودک و نوجوان راه یافت

2 اثر خیابانی دانش‌آموزان به جشنواره تئاتر فجر و 2 اثر عروسکی به جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان راه یافت
تاریخ خبر 1402/08/10

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، چهار اثر خیابانی و عروسکی دانش‌آموزان شرکت‌کننده در جشنواره «امید فردا» به جشنواره تئاتر فجر و کودک و نوجوان راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی ‌معاونت پرورشی و فرهنگی، مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره فرهنگی هنری امید فردا صبح امروز ۱۰ آبان در مرکز همایش‌های ایوان ری برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دانش‌آموزان پسر از سراسر کشور برگزار شد، حجت الاسلام محمدحسین پورثانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی نیز حضور داشت.

براساس این گزارش، در این مراسم اعلام شد با توجه به توافقاتی که شده مقرر شده است ۲ اثر خیابانی دانش‌آموزان به جشنواره تئاتر فجر و ۲ اثر عروسکی به جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان راه یابد و در این جشنواره‌ها به نمایش درآید.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1114 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم