سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

9 برگزیده جشنواره کارینو امروز معرفی می‌شوند کد مطلب : 16064 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

9 برگزیده جشنواره کارینو امروز معرفی می‌شوند

جشنواره کارینو کار مشترک وزارت کشور با وزارت آموزش و پرورش برای ارتقای سرمایه و نشاط اجتماعی است.
تاریخ خبر 1403/02/25

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش درباره جزئیات برگزاری جشنواره کارینو توضیحاتی ارائه داد.

حجت الاسلام محمد خانی درباره جزئیات جشنواره کارینو گفت: این جشنواره در دو بخش ارائه ایده‌های تحولی، تجربیات برتر و ابتکارات خلاقانه مدیران کانون‌ها؛ نمایشگاه تولیدات و محصولات کانون‌های فرهنگی تربیتی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این جشنواره کار مشترک وزارت کشور با وزارت آموزش و پرورش برای ارتقای سرمایه و نشاط اجتماعی است.

 

خانی از راه‌اندازی سامانه دریافت آثار در بستر شبکه شاد خبر داد و گفت: تهیه شیوه‌نامه، پوستر، موشن‌گرافی، تیزر و راه‌اندازی کانال اطلاع‌رسانی در شاد انجام شده است.

وی تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه کارینو را ۱۳۵۶ اثر اعلام کرد و گفت: ‌تعداد مدیران یک اثره  ۷۱۹ نفر، مدیران ۲ اثره ۳۹۱ نفر و مدیران ۳ اثره ۲۴۶ نفر است.

خانی اظهار کرد: پس از ۴ دوره پایش و داوری، در نتیجه‌ ۲۰ مدیر برگزیده به نیمه نهایی راه یافتند که قرار است در مرحله نهایی ۹ اثر توسط هیات داوران انتخاب و معرفی شود.

وی ادامه داد: تمام مدیران کانون‌های فرهنگی تربیتی، در اردویی دو روزه در اردوگاه شهید باهنر در کارگاه‌های آموزشی تعاملی و ارزیابی همه مدیران شرکت می‌کنند.

 

به گفته خانی، پس از ارائه و داوری حضوری توسط ۲۰ نفر برگزیده نیمه‌نهایی، ۹ نفر به عنوان برگزیده نهایی توسط هیات داوران انتخاب و در آیین اختتامیه که روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد، تجلیل می‌شوند.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1748 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دکترشاکری
علامه حلی
دبیرستان دخترانه مدبران
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم