سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آزمون های پایانی المپیادهای علمی تا اطلاع ثانوی لغو  شد کد مطلب : 8460 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آزمون های پایانی المپیادهای علمی تا اطلاع ثانوی لغو شد

باشگاه دانش پژوهان جوان از تعویق زمان برگزاری آزمون المپیادهای علمی دوره تابستان 99 خبر داد.
تاریخ خبر 1399/08/05

ارتباط موثر والدین با فرزندن
پیشنهاد ویژه: بسیاری از مشکلاتی که با فرزندانمان داریم در واقع به دلیل عدم آگاهی ما پدرها و مادرها از اصول و قوانین ارتباط موثر با فرزندانمان ایجاد شده‌اند. تیزلند دیدن بستۀ آموزشی ارتباط با فرزندان را به شما والدین عزیز توصیه می‌کند.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از  خبرگزاری فارس،  باشگاه دانش‌پژوهان جوان در اطلاعیه‌‌ای اعلام کرد: دانش‌پژوهان گرامی، همان‌طور که در جریان هستید، ما، یعنی باشگاه دانش‌پژوهان جوان و کمیته‌های علمی، در حالی‌که امور آموزش مجازی دوره تابستانی را اجرا می‌کنیم، برای طراحی سوالات و برنامه‌ریزی و برگزاری آزمون‌های پایانی اقدامات لازم را انجام دادیم و به جهت حفظ استاندارد آزمون‌ها از یک طرف و رعایت ملاحظات بهداشتی از طرف دیگر، 16 حوزه را در کشور انتخاب و با مسوولان استانی مکاتبه و مذاکره کردیم و تصمیم داشتیم از سه‌شنبه 6 آبان تا یک‌شنبه 11 آبان همه آزمون‌ها را برگزار کنیم.

متاسفانه اخبار این روزها و دستورات جدید ستاد محترم مدیریت بیماری کرونا موجب نگرانی برخی مسوولان اجرایی و خانواده‌ها شده است و ما بعد از بررسی جوانب مختلف به این نتیجه رسیدیم که برنامه پیش رو را لغو کنیم و با حفظ آمادگی خود و استان‌ها منتظر دستور صریح مقامات مسوول آموزش و پرورش و ستاد مدیریت بیماری کرونا بمانیم.

ما وظیفه خود می‌دانیم که با توجه به اشرافی که به موضوع المپیادهای علمی داریم، اهمیت آنها، نگرانی دانش‌پژوهان و اولیای آنها، عواقب افت کیفیت اجرای آزمون‌ها و عوارض تاخیر در برگزاری آزمون‌ها را مکرر به اطلاع مسوولان محترم برسانیم، مشورت بدهیم تا آنها با توجه به جوانب دیگری که ما از آنها اطلاع دقیقی نداریم به بهترین تصمیم برسند و در نهایت کمال تلاش خود را برای اجرای آزمون‌ها، در چارچوب و محدودیت‌های اعلامی، بنمائیم.

پس بدین‌وسیله ضمن عذرخواهی از همه دانش‌پژوهان و اولیای گرامی آنها اعلام می‌داریم که آزمون‌های پایانی المپیادهای علمی لغو می‌شود و ضمن حفظ و افزایش آمادگی خود و مطالعه بر روی راهکارهای مختلف، منتظر تعیین تکلیف مسوولان قانونی باقی می‌مانیم. ان‌شاءالله آن‌چه خیر و صلاح دانش‌پژوهان عزیز است رخ خواهد داد.


منبع: خبرگزاری فارسنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1626 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

  class=
وبینار خلاصه نویسی  class=
مدارس سلام  class=
جشنواره زنگ کرونا  class=
علامه طباطبایی  class=

آزمون های پایانی المپیادهای علمی تا اطلاع ثانوی لغو شد

باشگاه دانش پژوهان جوان از تعویق زمان برگزاری آزمون المپیادهای علمی دوره تابستان 99 خبر داد.