سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اعلام اسامی مدال‌آوران المپیاد ادبی تابستان 1401 کد مطلب : 13116 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اعلام اسامی مدال‌آوران المپیاد ادبی تابستان 1401

اسامی مدال آوران المپیاد ادبی تابستان 1401 اعلام شد.
تاریخ خبر 1401/08/05

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، کمیته علمی المپیاد دانش‌آموزی ادبی پس از برگزاری دوره آموزشی تابستان 1401 و آزمون‌های متعدد، رنگ مدال دانش‌پژوهان شرکت کننده در دوره مذکور را به شرح جدول زیر اعلام کرد.

بنابر این گزارش و با استناد به دستورالعمل المپیادهای علمی سال تحصیلی1401-1400 به شماره 381/104 مورخ ششم آذرماه 1400 (پاراگراف دوم بند ب- صفحه سوم) ، دوره طلای المپیادهایی که مسابقه جهانی دارند (ریاضی، زیست‌شناسی، شیمی، جغرافیا، علوم زمین، نجوم و اخترفیزیک، کامپیوتر و فیزیک) برگزار و طی کلاس‌های حضوری و آزمون‌های مختلف، تیم‌های ملی انتخاب می‌شوند تا در المپیادهای جهانی که در تابستان سال 1402 برگزار خواهد شد و زمان دقیق آن توسط کمیته‌های جهانی مشخص می‌شود، شرکت کنند.

 

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.


منبع: خبرگزاری پانا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1493 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع مشکوه
دبستان ستارگان زمین
شب امتحان
هوپا آکادمی
بسته های آبان و آذر 1401