سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

انتخاب اعضای حقیقی و نماینده شورا در هیأت امنای سمپاد کد مطلب : 15841 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

انتخاب اعضای حقیقی و نماینده شورا در هیأت امنای سمپاد

انتخاب اعضای حقیقی هیأت امنای سمپاد و نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در این هیأت برای اجرا توسط رئیس جمهور ابلاغ شد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 54 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در نامه ای به وزارت آموزش و پرورش و سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، ماده واحده «انتخاب اعضای حقیقی هیأت امنای سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در این هیأت» را که در جلسه ۸۹۵ مورخ دهم بهمن ۱۴۰۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی به‌تصویب رسیده است، برای اجرا ابلاغ کرد.

متن این ابلاغیه به شرح زیر است:

وزارت آموزش و پرورش

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان

ماده واحده «انتخاب اعضای حقیقی هیأت امنای سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در این هیأت» که در جلسه ۸۹۵ مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ به تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجرا ابلاغ می‌گردد:‌

«ماده واحده - با استناد به بندهای ۱۰ الی ۱۳ ماده ۶ اساسنامه سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و تبصره‌های ذیل آن، بنا به پیشنهاد مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ وزیر آموزش و پرورش؛ آقایان: ایمان افتخاری و بابک نگاهداری و بانوان: سوده غفوری‌فرد و نسرین سلطان‌خواه به‌عنوان اعضای حقیقی و با استناد به بند ۱۵ ماده مذکور، آقای محمدحسین ساعی به عنوان نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی برای عضویت در هیأت امنای سازمان مذکور برای مدت چهار سال انتخاب می‌شوند».


منبع: سمپادنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1359 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم