سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی برای استفاده از تسهیلات کنکور سراسری اقدام کنند کد مطلب : 15815 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی برای استفاده از تسهیلات کنکور سراسری اقدام کنند

برگزیدگان رتبه‌های اول تا سوم جشنواره‌ی جوان خوارزمی جهت استفاده از تسهیلات کنکور، در تارنمای سازمان سنجش آموزش کشور، فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 59 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، برگزیدگان رتبه‌های اول تا سوم جشنواره‌ی جوان خوارزمی برای انتخاب‌رشته مجدد و استفاده از تسهیلات کنکور سراسری، از تاریخ ۳ تا ۸ اسفندماه ۱۴۰۲ فرصت دارند تا با مراجعه به تارنمای سازمان سنجش آموزش کشور، از طریق بخش جشنواره‌ی جوان خوارزمی، با ثبت کدملی و شماره‌ی داوطلبی خود وارد سامانه‌ی ثبت انتخاب رشته شده و فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دانش‌آموزان مجاز به انتخاب ۲۰ کد رشته هستند. اعلام نتایج اواسط اسفندماه خواهد بود. داوطلبان برای انتخاب رشته مجدد می‌بایست مدرک دریافت‌شده از جشنواره جوان خوارزمی و آخرین مدرک تحصیلی خود را در سامانه بارگذاری کنند. لازم به ذکر است داوطلبان حداکثر تا یک سال پس از فارغ التحصیلی امکان استفاده از این تسهیلات را دارند.

دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی( بخش دانش‌آموزی )


منبع: سمپادنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1219 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم