سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

حضور باشگاه نانو در جشنواره فرهیختگان جوان کد مطلب : 16070 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

حضور باشگاه نانو در جشنواره فرهیختگان جوان

جشنواره ازفرهیختگان جوان از 19 تا 21 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و در محل کتابخانه مرکزی آن برگزار شد.
تاریخ خبر 1403/02/25

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از باشگاه نانو، باشگاه دانش‌آموزی نانو با حضور در نمایشگاه پروژه‌های دانش‌آموزی ششمین جشنواره فرهیختگان میزبان بیش از ۵۰۰ دانش‌آموز شرکت کننده در این جشنواره بود.

کارشناسان باشگاه نانو ضمن آموزش مفاهیم مقدماتی علوم و فناوری نانو برای بازدیدکنندگان به معرفی المپیاد دانش‌آموزی نانو، جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزی نانو و سایر فعالیت‌های ترویجی ستاد نانو در سطح دانش‌آموزی پرداختند.

گفتنی است، سمینار علمی با موضوع علوم و فناوری نانو روز نخست این جشنواره توسط مسئول بخش دانش‌آموزی کارگروه ترویج ستاد نانو با حضور برخی از شرکت‌کنندگان جشنواره برگزار شد.

این جشنواره از 19 تا 21 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و در محل کتابخانه مرکزی آن برگزار شد.

دانش‌آموزان در ۵ محور غرفه‌های نمایشگاهی، سمینار‌های علمی، مسابقات دانش‌آموزی، تولید محتوای دیجیتال و سخنرانی علمی به رقابت پرداختند.باشگاه نانو در راستای تقدیر از دانش‌آموزان فعال در حوزه نانو جوایزی را به برترین پروژه‌های حاضر در این جشنواره در محور نانو، به ایشان اهدا خواهد کرد.

 

تصویری از حضور باشگاه نانو در جشنواره فرهیختگان جوان

تصویری از  حضور باشگاه نانو در جشنواره فرهیختگان جوان 2

تصویری از  حضور باشگاه نانو در جشنواره فرهیختگان جوان 3

 

 

 

 

منبع: پایگاه خبری فناوری نانونظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1266 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دکترشاکری
علامه حلی
دبیرستان دخترانه مدبران
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم