سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سمپادی ها می توانند 2 دیپلم همزمان اخذ کنند کد مطلب : 6749 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سمپادی ها می توانند 2 دیپلم همزمان اخذ کنند

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: براساس همکاری های به عمل آمده با معاونت متوسطه، دانش آموزان سمپاد امکان اخذ 2 دیپلم همزمان دارند.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 152 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

سمپادی ها می توانند 2 دیپلم همزمان اخذ کنندبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری مهر، فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان در آیین انعقاد تفاهم نامه مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان باوزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، که صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: امضای این تفاهم نامه موجب می‌شود تا در حوزه‌ای گام برداریم که تا امروز کمتر در این مسیر حضور داشتیم و قرار است پرورش خلاقیت را دنبال کنیم.

وی ادامه داد: براساس آمارها ارزش افزوده در کشاورزی ٣درصد، خدمات٣٠درصد، کارسیاه و قاچاق٣٠در صد و در حوزه‌های تحقیق ٣٠٠٠درصد برآورد شده است.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر رونق تولید بیان کرد: بر این اساس در مدارس استعدادهای درخشان و جشنواره نوجوان خوارزمی در مسیر رونق تولید گام برداشتیم تا دانش آموزان با این مفاهیم آشنا شوند.

وی افزود: مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان متولی آموزش در حوزه نخبگان است و باید بستر تربیت کار آفرینی را آماده کنیم، به همان‌اندازه که رتبه‌های علمی بین المللی مهم است، باید تربیت، مهارت آموزی هم به دانش آموزان بیاموزیم.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: در مدارس استعدادهای درخشان وظیفه داریم که در راستای پرورش خلاقیت دانش آموزان گام برداریم باید بازیگران اصلی حوزه کسب و کار به ما کمک کنند تا در راستای افزایش تعصب کار و مسیر درست حرکت کنیم.

وی تاکید کرد: در سال تحصیلی آینده اولین المپیاد اقتصاد و مدیریت را کلید خواهیم زد و امیدواریم با این المپیاد، متناسب با نیاز مدیریتی و اجرایی کشور گام برداریم.

مهاجرانی تصریح کرد: المپیادها با هدف گسترش دانش پیش می‌رود و برای اولین بار المپیاد اقتصاد و مدیریت کلید می‌زنیم و سال تحصیلی پیش رو این المپیاد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: تفاهم نامه‌هایی از این دست کمک به ارتقای بازوهای اجرایی است و باید متناسب با نیازهای کشور گام برداریم تا این نیازهای خفته را بیدار کنیم.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان گفت: بسیاری از شرکت‌هایی که اکنون فعالیت دارند مدیران آن از بچه‌های سمپاد است و با وجودی که تاکنون این بستر ارگانیک نبوده است، اما فعالیت‌های خوبی داشتیم که امیدواریم با انعقاد این تفاهم نامه بهبود پیدا کند.

مهاجرانی گفت: علاوه بر هنرستان سمپاد مهارتی دانش‌آموزان می‌توانند دو دیپلم دریافت کنند یکی در رشته‌های نظری و دیگری در رشته‌های مهارتی مورد علاقه خود که در این مورد با معاونت متوسطه هماهنگی‌های لازم را داشتیم.

وی بیان کرد: طراحی پودمان‌های مهارتی در حوزه هایتک هم مورد توجه است، سمپاد در دو لایه هایتک و مدیوم تک وارد عمل شده است.


منبع: خبرگزاری مهرنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1469 را در این کادر وارد کنید:

   آقای بازدید کننده سایت
به نظر من اینکه برای یه بار هم که شده بچه های سمپادو متمایز کردن کار خیلی خوبیه البته اگه به درسمون لطمه نزنه


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

رتبه های برتر با چه روشی در کنکور موفق می شوند؟  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

سمپادی ها می توانند 2 دیپلم همزمان اخذ کنند

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: براساس همکاری های به عمل آمده با معاونت متوسطه، دانش آموزان سمپاد امکان اخذ 2 دیپلم همزمان دارند.