سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

شرکت بیش از 85 هزار نفربرنامه در فعالیت‌های ‌سمپاد‌‌ کد مطلب : 14482 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

شرکت بیش از 85 هزار نفربرنامه در فعالیت‌های ‌سمپاد‌‌

طراحی و اجرای 85 هزار نفربرنامه کم‌هزینه و پُرکاربرد‌، متنوع‌ و متعدد و کمک‌دهنده رشد در دستور‌کار سمپاد است.
تاریخ خبر 1402/08/20

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اعلام این خبر که بیش از 85 هزار نفربرنامه در فعالیت‌های تعریف‌ شده سمپاد‌ شرکت کرده‌اند، گفت طراحی و اجرای برنامه‌های کم‌هزینه و پُرکاربرد‌، برنامه‌های متنوع‌ و متعدد و کمک‌دهنده رشد در دستور‌کار است.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، الهام یاوری در نشست مشترک شورای معاونان سمپاد با شورای معاونان اداره‌کل آموزش و پرورش زنجان با تبیین مفهوم عدالت آموزشی اظهار کرد: مقام معظم رهبری، همواره پشتیبان و حامی دانش‌آموزان استعدادهای درخشان هستند و حُسن تدبیر و ورود به هنگام ایشان در گلوگاه‌های سخت‌، سبب پویایی و ماندگاری سمپاد شده است‌.

رئیس سازمان ملی استعدادهای درخشان این سازمان را تنها متولی حوزه نخبگانی دانش‌آموزی معرفی کرد که در چارچوب اسناد بالادستی مشغول به فعالیت است و گفت: این سازمان به منظور تحقق عدالت آموزشی و حل مسائل کشور بنا شده است، از این رو هر سرمایه‌گذاری در آن، انتفاع عمومی دارد و بر کل کشور‌ تأثیرگذار است.

معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: در هر شهری که مدارس سمپاد‌ تأسیس می‌شود فضای آموزشی و تربیتی کل شهر به تدریج رشد می‌کند‌.

وی با اعلام این خبر که بیش از 85هزار نفربرنامه در فعالیت‌های تعریف‌ شده سمپاد‌ شرکت کرده‌اند، بیان کرد: طراحی و اجرای برنامه‌های کم‌هزینه و پرکاربرد‌، برنامه‌های متنوع‌ و متعدد و کمک دهنده رشد در دستور کار است و به لطف خدا بسیاری از برنامه‌های موفق سمپاد در حوزه معاونت استعدادیابی و توانمندسازی فراگیر است به نحوی که برنامه‌های مورد نظر حتی در شهرهایی که مدارس سمپاد ندارند‌ نیز از موفقیت برخودار شده است.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1286 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم