سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

علاقه‌مندی سمپاد به جذب معلمان با کیفیت کد مطلب : 13060 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

علاقه‌مندی سمپاد به جذب معلمان با کیفیت

رئیس سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان گفت: با کمک فارغ التحصیلان گذشته مدارس سمپاد به دنبال تکمیل چرخه تربیت نخبگانی در مدارس خود هستیم.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

علاقه‌مندی سمپاد به جذب معلمان با کیفیتبه گزارش تیزلند، الهام یاوری گفت: امسال در ۶ رشته متفاوت ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، نجوم و علوم کامپیوتر در المپیاد‌های جهانی شرکت خواهیم کرد و البته سال‌ها است که تعدادی از دانش آموزان برتر ما در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند.

او افزود: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا ۲ المپیاد فیزیک و المپیاد شیمی به صورت مجازی برگزار شدند، اما امیدوار هستیم که در سال‌های آتی هر ۶ تیم ما به صورت حضوری در این المپیاد‌ها شرکت کنند و بتوانند برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.

او افزود: از جهت کمبود معلم در مدارس سمپاد مشکلی وجود ندارد؛ اما به جهت کیفی بسیار علاقه‌مند هستیم که اولا چرخه تربیت نخبگانی را تکمیل کنیم. به این معنی که دانش‌آموزان با استعدادی که در مدارس سمپاد درس خوانده اند و اکنون شاغل و یا در حال تحصیل در دانشگاه‌ها هستند بازگردند و با توجه به زبان مشترکی که با دانش‌آموزان کنونی سمپاد دارند به تربیت نخبگانی ما کمک کنند؛ چرا که حضور این افراد در مدارس استعداد‌های درخشان باعث بهبود عملکرد دانش‌آموزان خواهد شد.

او افزود: از بین سایر معلمان بدنه وزارت آموزش و پرورش نیز طبیعتا علاقه‌مند هستیم که افراد با کیفیت را جذب کنیم.

او گفت: کمبود کمی در بعضی از مدارس در حوزه معلم‌های پرورشی و معاون پژوهشی وجود دارد که همکاران در حال تلاش هستند تا این مشکل نیز سریعتر رفع شود.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1742 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم