سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدارس سمپاد با این تقسیم بندی تضعیف نخواهند شد کد مطلب : 7026 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مدارس سمپاد با این تقسیم بندی تضعیف نخواهند شد

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد که مدارس سمپاد در مجموعه مدارس دولتی محسوب می شوند و با مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر تقسیم مدارس به دو دسته دولتی و غیردولتی تضعیف نخواهند شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

قبولی در کنکور با رایان کلاس
توصیه می‌کنیم همایش‌های رایان کلاس، نکته و تست و ویدئوهای آموزشی موجود در سایت www.rayanclass.com را ببینید، در این پکیج آموزشی آنلاین با کنارهم قرار دادن اساتید برتر کنکور مجموعه‌ای کامل و عالی برای آموزش شما دانش‌آموزان عزیز فراهم کرده‌است.

. . . . . . . . . . . . .

مدارس سمپاد با این تقسیم بندی تضعیف نخواهند شدبه گزارش تیزلند، به نقل مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، وزیر آموزش و پرورش صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح 1982 پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی که با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری در هنرستان زینبیه شهرستان دماوند برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی‌بر تقسیم مدارس صرفاً به دو دسته دولتی و غیردولتی و نگرانی‌ها از حذف مدارس سمپاد گفت: «اساسنامه سمپاد در شورای‌عالی انقلاب فرهنگی تصویب شده و از سوی رئیس جمهوری نیز ابلاغ شده است و قابلیت اجرایی دارد.»

محسن حاجی‌میرزایی در پاسخ به این سوال که آیا سمپاد زیر مجموعه مدارس دولتی یا غیردولتی خواهد شد گفت: «اصولا در یک تقسیم‌بندی کلی مدارس سمپاد هم در مجموعه مدارس دولتی محسوب می‌شوند. مدارس سمپاد با این تقسیم‌بندی تضعیف نخواهند شد.»

او در ادامه در پاسخ به سوال دیگری مبنی‌بر اینکه مجلس شورای اسلامی در تبصره ماده حذف تنوع مدارس آورده است که تاسیس هر مدرسه خاص باید منوط به اجازه مجلس باشد افزود: «کاهش تنوع مدارس هنوز تصویب نشده است و باید شورای نگهبان هم به آن رای دهد، اما هرچه قانون باشد ما آن را اجرا می‌کنیم.»

او به رتبه‌بندی معلمان هم اشاره کرد و گفت: «آیین‌نامه رتبه‌بندی در دستور کار دولت است و در حال تصویب شدن است، زمانی‌ که تصویب شود اجرا خواهد شد اما اعمال آن از اول مهر 98 خواهد بود.»


منبع: مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1933 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

رایان کلاس  class=
مدرسه بحرالعلوم  class=
مدرسه علامه امینی  class=
مدرسه رقیه  class=
مدرسه مهرماندگار  class=
مدرسه سما (مجتمع)  class=

مدارس سمپاد با این تقسیم بندی تضعیف نخواهند شد

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد که مدارس سمپاد در مجموعه مدارس دولتی محسوب می شوند و با مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر تقسیم مدارس به دو دسته دولتی و غیردولتی تضعیف نخواهند شد.