سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مهلت ثبت‌نام در جشنواره جوان خوارزمی تمدید شد کد مطلب : 16155 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مهلت ثبت‌نام در جشنواره جوان خوارزمی تمدید شد

مهلت ثبت‌نام، بارگذاری و تکمیل مستندات آثار پژوهشی در بیست و ششمین دوره جشنواره جوان خوارزمی، تا پایان تیرماه 1403 تمدید شد.
تاریخ خبر 1403/03/21

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در اطلاعیه‌ای از تمدید ‌‌مهلت ثبت‌نام، بارگذاری و تکمیل مستندات آثار پژوهشی در بیست و ششمین دوره جشنواره جوان خوارزمی تا پایان تیرماه ۱۴۰۳ خبر داد.

‌فرآیند ثبت‌نام بیست‌و‌ششمین دوره جشنواره جوان خوارزمی از ابتدای دی‌ماه 1402 شروع شده بود و قرار بود تا فردا ۲۲ ‌خردادماه سال ۱۴۰۳ ادامه داشته باشد.‌ سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد «‌با توجه به درخواست مکرر علاقه‌مندان و متقاضیان جشنواره جوان خوارزمی، به دلیل شرایط سال جاری تحصیلی و درگیربودن دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه با آزمون نهایی و به منظور فراهم کردن مشارکت حداکثری هنرجویان و دانش آموزان دوره دوم متوسطه با هماهنگی به‌عمل آمده با وزارت علوم تحقیقات و فناوری مهلت ثبت‌نام، بارگذاری و تکمیل مستندات آثار پژوهشی در بیست و ششمین دوره جشنواره جوان خوارزمی، تا پایان تیرماه ۱۴۰۳ تمدید می‌شود.»

 

همه دانش‌آموزان و هنرجویان دوره دوم متوسطه (نظری، فنی حرفه‌ای، کاردانش و استثنایی) می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

 

شرکت‌کنندگان باید تا پایان تیر ۱۴۰۳ دانش‌آموز یا هنرجوی مراکز آموزشی دولتی یا غیر دولتی روزانه یا بزرگسال باشند.

 

شناسایی، معرفی و پرورش استعدادهای دانش‌آموزی کشور در زمینه‌های علمی و فناوری، آشنایی دانش‌آموزان با پژوهش و شیوه‌های خلاق در حل مساله، ایجاد زمینه‌های لازم پرورش، رشد و شکوفایی استعدادها و توسعه و تعمیق روحیه پژوهش و نوآوری در بین آن‌ها، ترویج فرهنگ نوآوری، کاربردی کردن نتایج تحقیقات و کارآفرینی دانش‌بنیان در میان دانش‌آموزان از جمله اهداف برگزاری این جشنواره در میان دانش‌آموزان است.

گروه‌هایی که می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند به شرح زیر است:

 تصویری از اسامی گروه‌هایی که می‌توانند در جشنواره خوارزمی شرکت کنند

 

شرکت در جشنواره جوان خوارزمی دارای تسهیلاتی برای دانش‌آموزان است که از آن جمله می‌توان به تسهیلات ورود به دانشگاه و همچنین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان اشاره کرد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سامانه kharazmi.sampad.gov.ir یا مدیران مدارس و همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار جشنواره به کانال شاد جشنواره جوان خوارزمی به آدرس jashnvarejavankharazmi @ مراجعه کنند.

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام کرده است: «این بازه زمانی داده شده برای ثبت‌نام آخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره جوان خوارزمی بوده و قابل تمدید نخواهد بود. بنابراین ‌دانش‌آموزان علاقه‌مند چناچه تا امروز ‌اقدام به ثبت‌نام نکرده باشند، باید تا پایان تیر برای ثبت‌نام اقدام کنند. ‌همچنین دانش‌آموزان ابتدا می‌توانند اقدام به ثبت مشخصات خود و پرداخت هزینه ثبت‌نام کنند و سپس مستندات خود را در فرصت دیگری تا 31 تیر سال تحصیلی جاری در سامانه جشنواره بارگذاری کنند.»

 

 

منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1711 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجموعه مدارس سرای دانش
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم