سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آشنایی با پیش دبستان و دبستان بوستان امید کد مطلب : 12925 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آشنایی با پیش دبستان و دبستان بوستان امید

پیش دبستان و دبستان بوستان امید با استراتژی و برنامه ریزی‌های متفاوت در راستای پژوهش محوری و آموزش کامپیوتر، زبان انگلیسی با روش‌های مونته سوری و با کادری مجرب برای آینده نه چندان دور نوآموزان با تحولات چشمگیر بستری مناسب را آماده نموده است.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

پیش دبستان و دبستان بوستان امید با استراتژی و برنامه ریزی‌های  متفاوت  در  راستای  پژوهش محوری  و آموزش کامپیوتر، زبان انگلیسی با روش‌های مونته سوری و با کادری مجرب برای آینده نه چندان دور نوآموزان  با تحولات چشمگیر بستری مناسب را آماده نموده است.

این دبستان از ابتدای سال تحصیلی توانست مجوز حضوری در دوره کرونا را دریافت کند.

 برای تکمیل آموزش در شرایط بسیار سخت کرونا  از پلتفرم‌های اسکای روم و بیگ بلو بتن بستری آماده نمود.

کادر مجرب: کارکنان مجموعه دارای گزینش، ضمن خدمت تدریس نوین، محتوا ساز، تحصیلات مرتبط، خوش اخلاق، منظم، مهربان می‌باشند.

موسس و مدیر عامل مجموعه: خانم مهندس ناهید غفوری (فوق لیسانس کامپیوتر و مدیریت استراتژی)

مدیریت مجموعه : خانم غزاله باقریان(فوق لیسانس زبان انگلیسی)


چند سوال:

 چرا زبان و کامپیوتر در اولویت آموزش‌های جانبی قرار دارد؟

 جهان به سرعت در حال تغییر است حرکت اطلاعات در هر سوی و نقطه در لحظه  زمانی جابجا می‌شود و کودکان ما باید برای آینده‌ای بسیار متفاوت آماده باشند. از این رو پیش دبستان و دبستان بوستان امید استراتژی‌های آموزشی نوین را برای زبان و کامپیوتر  کودکان در نظر گرفته است.

با افتخار به اطلاع می‌رسانیم که در این مجموعه دپارتمان زبان‌های خارجی با مجوز آموزش و پرورش و دپارتمان کامپیوتر با مجوز از شورای عالی انفورماتیک فعال می‌باشد .دریافت تندیس برترین نرم افزار تولید محتوای آموزش مجازی در دومین کنفرانس بین المللی آموزشی مدیران باعث مباهات ماست.

چرا دست‌ورزی، قصه خوانی، پژوهش، خلاقیت؟

دست‌ورزی: یکی از مهم‌ترین مهارت‌های پیش‌دبستان که باعث هماهنگی چشم و دست  مهارت نوشتن، دست گرفتن مداد می‌شود.

قصه‌خوانی هوشمند: قصه‌ها هم شادی می‌آفرینند، هم آموزنده و موجب تقویت شنیداری، خلاقیت، خیال‌پردازی، ارزش‌های درونی و تقویت حافظه می‌شود.

علوم پیشرفته با پژوهش و خلاقیت: (پژوهش یک فن است)کمک به اعتماد به نفس، خلاقیت، کنجکاوی، ژرف عمیق تفکر و آگاهی شناخت و توسعه در عمل برای آینده‌ای موفق می‌باشد و آموزش مهارت‌های پژوهشی و علوم به زبان انگلیسی باعث تقویت زبان انگلیسی دانش‌آموز خواهد شد.

مونته سوری: شیوه تعامل کودک با اشیاء‌، ایجاد آزادی عمل و استفاده از حواس پنجگانه‌، آموزش استقلال به کودکان‌، تشخیص نیازهای کودک با مشاهده رفتار، آگاه‌سازی والدین برای دادن استقلال به کودکان است.


ظرفیت ثبت نام محدود  

 

 

آشنایی با پیش دبستان و دبستان بوستان امید آشنایی با پیش دبستان و دبستان بوستان امید آشنایی با پیش دبستان و دبستان بوستان امید آشنایی با پیش دبستان و دبستان بوستان امید

 


راه‌های ارتباطی با دبستان و پیش دبستان بوستان امید منطقه 4 تهران

آدرس: تهرانپارس خیابان استخر بوستان ششم شرقی پلاک 14

تلفن : 77074834

www.boostanomid.com

اینستاگرام: boostanomid@
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1633 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجموعه مدارس سرای دانش
سرواندیشان آفتاب
راهنمای تیزهوشان نهم