سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اردوهای آموزشی پیش دبستان و دبستان دخترانه بوستان امید کد مطلب : 14385 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اردوهای آموزشی پیش دبستان و دبستان دخترانه بوستان امید

اردوی مدرسه بوستان امید، بهترین و عالیترین موقعیت را برای پرورش استعداد، مهارت ها و علاقه مندیهای فرزند شما فراهم میکند.
تاریخ خبر 1402/07/23

. . . . . . . . . . . . .

اردوی مدرسه فرصتی عالی برای توسعه ی طیف وسیعی از مهارت های اجتماعی است. بیشتر فعالیت ها در اردوهای مدارس بصورت گروهی و تیمی میباشد، که برای تقویت روابط دوستانه و همچنین گسترش روابط دوستانه جدید با دانش آموزانی که کمتر میتوانند ارتباط برقرار کنند، بسیار مفید و موثر میباشد. در واقع این فعالیت های گروهی نه تنها باعث برقراری ارتباط صحیح و کاربردی بین دانش آموزان می شود، بلکه رابطه ی دانش آموزان و معلمان را نیز استحکام میبخشد. دانش آموزان در اردوی مدارس این فرصت را دارند تا پذیرش، مراقبت و درک را یاد بگیرند.

مزایای شرکت در اردوهای آموزشی مدارس بسیار متعدد میباشد.

اردوی مدرسه بهترین و عالیترین موقعیت را برای پرورش استعداد، مهارت ها و علاقه مندیهای فرزند شما فراهم میکند. همچنین باعث گسترش روابط دوستانه بین دانش آموزان می شود. اما برای خیلی از دانش آموزان و والدین آنها، تنها فکر کردن به اردوی مدرسه استرس آور و نگران کننده است. ولی با وجود همه ی نگرانیهای شما به عنوان والدین، بسیار اهمیت دارد که شما به فرزندان خود کمک کنید تا احساس بهتری نسبت به اردوی مدارس داشته باشند و بر ترس ناشی از اینکه اردوی مدرسه برایشان لذت بخش نخواهد بود غلبه کنند.

 

دبستان و پیش دبستان بوستان امید

 

 

 پیش دبستان و دبستان دخترانه بوستان امید در تلاش است با برگزاری اردوهای مختلف علمی،آموزشی ،تفریحی،سرگرمی،طبیعت گردی و.....فضایی آموزنده و مهیج را در بستری امن برای دانش آموزان خود فراهم سازد.

 

دبستان و پیش دبستان بوستان امید

 

 

دبستان و پیش دبستان بوستان امید

 

دبستان و پیش دبستان بوستان امید

 

پیش دبستان و دبستان دخترانه بوستان امیدمهر ماه ۱۴۰۲

 

 

 راه های ارتباطی:

آدرس: تهرانپارس، بلوار استقلال بعد از پارک پلیس خیابان بوستان، بوستان ششم شرقی پلاک 14

تلفن: 77074834

وب سایت

 


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1873 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم