سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اطلاعیه پنجمین مسابقه کاریبو کد مطلب : 7535 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اطلاعیه پنجمین مسابقه کاریبو

قابل توجه دانش آموزان مجتمع شایستگان رازی که در مسابقه ریاضیات کاریبو ثبت نام نموده اند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

مسابقه ریاضیات کاریبو یک مسابقه آنلاین جهانی است که با هدف علاقه‌مند نمودن دانش‌آموزان به ریاضیات در کشور کانادا طراحی شده است. در این مسابقه با فعالیت‌های سرگرم‌کننده و سوالات جذاب، مهارت حل مسئله در دانش‌آموزان تقویت شده و با کاربرد ریاضیات در زندگی روزمره آشنا خواهند شد.

دانش‌آموزان برای شرکت در این مسابقه نیاز به آموزش ویژه‌ای نداشته و سوالات بر پایه خلاقیت و مهارت تفکر، متناسب با سن دانش‌آموزان می‌باشد. سوالات به صورت هفت گزینه‌ای و در سه سطح 3، 4 و 5 امتیازی مطرح شده تا دانش‌آموزان با هر سطحی بتوانند با توجه به پایه تحصیلی خود در آن شرکت کنند.

با توجه به تعطیلی مدارس، دانش آموزان مجتمع شایستگان رازی که ثبت نام نموده اند میتوانند در یکی از روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (20 و 21 فروردین) بین ساعت 7:30 الی 15:30 در منزل با مراجعه به سایت کاریبو (cariboutests.com) و وارد نمودن نام، نام خانوادگی و کد دسترسی در مسابقه شرکت کنند.

** لازم به ذکر است کد دسترسی (access code)از طریق سامانه کارسنج برای دانش آموزان شرکت کننده در مسابقه اطلاع رسانی خواهد شد.

** شرکت کنندگان به هنگام مسابقه موظف به رعایت کامل قوانین به شرح زیر میباشند:

**  صرفا بر اساس دانش خود و بدون یاری گرفتن از شخص یا منبعی به سوالات پاسخ دهند.

** سوالات مسابقه را به هیچ عنوان تا اعلام نتایج در اختیار شخص دیگری قرار ندهند.

** از هیچ نوع ماشین حسابی، حتی از روی صفحه کامپیوتر استفاده نشود.

 ** به هنگام مسابقه هیچ صفحه دیگری غیر از صفحه مسابقه را در اینترنت باز نکنند.

 لازم بذکر است که نتایج پس از اعلام، در ظرف یک هفته توسط کمیته اعتبار سنجی بررسی و در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا جهش غیرمنطقی، دانش آموز از دور مسابقات حذف و به مدرسه اعلام خواهد شد، لذا اکیدا توصیه میشود که دانش آموزان عزیز قوانین مسابقه را بدقت رعایت کنند.

بازی این مسابقه "iChomp" است که دانش آموزان میتوانند با مراجعه به لینک زیر این بازی را تمرین کنند.

 به منظور تشویق دانش آموزان عزیز به یادگیری در منزل، دبیرخانه مسابقات کاریبو امکان دسترسی رایگان به سوالات دو سال گذشته بهمراه پاسخنامه را فراهم نموده که دانش آموزان میتوانند از این فرصت برای آماده سازی بهتر خود جهت شرکت در مسابقه استفاده کنند‌.

یادآوری میگردد که زمان تمرین بازی روزانه 5 دقیقه از هر مرورگر تا پایان روز دوشنبه 18 فروردین میباشد.

برای ثبت نام کلیک کنید
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1697 را در این کادر وارد کنید:

   خانم بازدید کننده سایت
نمره منفی دارد


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم