سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

با سلام پیروز بیشتر آشنا شوید کد مطلب : 8408 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

با سلام پیروز بیشتر آشنا شوید

در مجموعه سلام پیروز هدف تنها یک اصل تربیتی یا آموزشی نیست، بلکه ادای دینی به جامعه و کشور است تا فرزندانی صالح، توانمند و دانا بپرورد و در آبادانی و پیروزی میهن سهمی داشته باشد.بیشتر مطالعه کنید.
تاریخ خبر 1399/07/22

ارتباط موثر والدین با فرزندن
پیشنهاد ویژه: بسیاری از مشکلاتی که با فرزندانمان داریم در واقع به دلیل عدم آگاهی ما پدرها و مادرها از اصول و قوانین ارتباط موثر با فرزندانمان ایجاد شده‌اند. تیزلند دیدن بستۀ آموزشی ارتباط با فرزندان را به شما والدین عزیز توصیه می‌کند.

. . . . . . . . . . . . .

مجموعه مدارس سلام در سال 1380 با تاسیس اولین مدرسه آغاز به کار کرد و هم اکنون در مناطق تهران دارای تمامی مقاطع تحصیلی دخترانه و پسرانه از پیش‌دبستان تا دبیرستان است. پیش‌دبستان و دبستان پسرانه سلام پیروز، واقع در منطقه 3 تهران، در سال 1391 با این باور که دانش‎آموزان این مرز و بوم باید مسلح به آموزش همه جانبه و پرورش و تربیت جامع باشند، آغاز به کار نمود. با عنایت پروردگار در این سالها موفق شد تا با رویکردی انسان محور و خانواده بنیان دانش‌آموزان خود را با سربلندی راهی مقاطع بالاتر کند.

پیش‌دبستان و دبستان سلام پیروز قائل به اصولی هشت گانه است که به آن بسیار پایبند بوده و آنها را بزرگترین عامل تفاوت خود با سایر مراکز آموزش می‌داند. از نقطه نظر مجموعه سلام پیروز این اصول تنها یک اصل تربیتی یا آموزشی نیستند، بلکه ادای دینی به جامعه و کشور است تا فرزندانی صالح، توانمند و دانا بپرورد و در آبادانی و پیروزی میهن سهمی داشته باشد. اصول هشت گانه به قرار زیر است:

 • اصل توجه به تفاوت‌های فردی
 • اصل لذت بردن از یادگیری اکتشافی
 • اصل کار گروهی
 • اصل شادابی و نشاط
 • اصل استعدادیابی
 • اصل خلاقیت
 • اصل درونی کردن انگیزه‌ها
 • اصل عزت نفس

پیش‌دبستان و دبستان سلام پیروز در زمینه آموزشی، به ترکیب " جوانِ با تجربه " معتقد است. بنابراین از کادری مجرب، جوان و باانگیزه یاری می‌گیرد.  این تیم به صورت مداوم در حال بروزرسانی اطلاعات خود در مواجهه با کودک هستند و نبض نیازهای کودکان در جامعه ی امروز را در دست داشته و با نگرشی که به آینده دارند، بهترین عملکرد را ارائه می‌دهند.

مجموعه سلام پیروز علاوه بر الزام به رعایت دستورالعمل‌های آموزش و پرورش، مجهز به دپارتمان پیشرفته و یکپارچه زبان، کارگاه‌های خلاقیت و پژوهش و واحد مشاوره و استعدادیابی نیز می باشد که این خدمات والدین را از مراجعه به سایر مراکز آموزشی و خدماتی بی نیاز خواهد کرد. به خصوص برای دانش‌آموزانی که از پیش‌دبستان تا ششم پیوسته همراه مدرسه باشند، دستاورد کامل و جامعی پیش از ورود به مقطع بعدی خواهد داشت.

مفتخریم که اعلام کنیم مجموعه سلام پیروز نسبت به سایر مدارس در امر آموزش مجازی پیشگام است و زیرساخت های پیشرفته این نوع آموزش را در اختیار دارد. سلام پیروز با در اختیار داشتن استودیو مجهز ضبط محتوای آموزشی، تولیدات خود را با کیفیت بالا در اختیار دانش‌آموزان قرار داده تا در کنار کلاس‌های آنلاین، مکملی مطمئن در کنار خود داشته باشند.

از آنجایی که سلام پیروز به خانواده بنیان بودنِ آموزش معتقد است، تمام امکانات را جهت نظارت اولیا بر روند تحصیلی دانش‌آموزان فراهم نموده است و مهم‌تر از همه کارگاه‌ها و آموزش‌های لازم را هم برای والدین ترتیب داده تا همگام با فرزند خود، سالهای طلایی 6 تا 12 سالگی دانش‌آموز را طی کنند.

جهت آشنایی بیشتر با رویکردهای مدرسه و آشنایی با سرمایه‌های انسانی و همچنین مشاهده ویدئوهای مرتبط، به وب سایت مجموعه سلام پیروز مراجعه فرمایید. شایان ذکر است شما می‌توانید ما را در تلگرام،اینستاگرام و آپارات نیز دنبال کنید.

 

                                                                  برای ورود به وب‌سایت مجتمع سلام پیروز اینجا کلیک کنید.

 راه‌های ارتباطی :

آدرس سایت: pirooz.salamsch.com

آدرس اینستاگرام: instagram.com/pirooz.salamsch

آدرس آپارات:aparat.com/pirooz.salamsch

آدرس: اتوبان صدر شرق، خروجی منظریه کلاهدوز، نبش خیابان عرفاتی و منظریه

تلفن:

22797032 - 22797609

22798694 - 22589022

22547299

 

 
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1578 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدارس سلام class=
رایان کلاس class=
برنامه درسی میم class=
جشنواره زنگ کرونا class=

با سلام پیروز بیشتر آشنا شوید

در مجموعه سلام پیروز هدف تنها یک اصل تربیتی یا آموزشی نیست، بلکه ادای دینی به جامعه و کشور است تا فرزندانی صالح، توانمند و دانا بپرورد و در آبادانی و پیروزی میهن سهمی داشته باشد.بیشتر مطالعه کنید.