سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی «مدکاپ» کد مطلب : 6332 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی «مدکاپ»

دبیر چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی مدکاپ از برگزاری دور پایانی این جشنواره در روزهای 25 و 26 بهمن خبر داد و گفت: اختتامیه جشنواره مذکور 27 بهمن در مرکز آفرینش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمد علی قوامی دبیر چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی مدکاپ با اشاره به اینکه این جشنواره به منظور گسترش فرهنگ پژوهش، لذت بردن از دانستن و عمیق شدن فهم دانش آموزان از طریق یادگیری بر اساس ساخت پروژه‌های علمی و عملی طراحی شده است، گفت: ثبت نام در این دوره از جشنواره در رشته‌های مختلف در 2 بخش سمینارهای علمی و مسابقات از طریق سایت modcup.ir از تاریخ 10 دی ماه آغاز شد و تا 10 بهمن ادامه دارد. جشنواره پایانی این دوره 25 و 26 بهمن ماه سال 1397 در دانشگاه شهید بهشتی پردیس فنی شهید عباسپور برگزار خواهد شد. همچنین اختتامیه جشنواره 27 بهمن در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در بخش سمینارهای علمی دانش آموزان می‌توانند در پنج گرایش مختلف در رشته‌های همچون فنی مهندسی، علوم پایه (فیزیک، شیمی، زیست)،، نانوشرکت کنند.

دبیر چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی مدکاپ گفت: در بخش مسابقات 21 گرایش در رشته‌هایی همچون هوافضا، رباتیک، سازه‌های ماکارونی، ماشین‌های کمیکار، ابرحباب، مسابقات آزمایشگاهی، بازی سازی، کامپیوتر و برنامه نویسی، ماشین گلدبرگ، آجرچینی، طراحی و چاپ سه بعدی، طراحی و ساخت معماری برگزار خواهد شد. دانش آموزان مقطع متوسطه اول و دوم عموم مخاطبین این جشنواره را تشکیل خواهند داد.

قوامی عنوان کرد: دستاوردها و پروژه‌های دانش آموزان پژوهشگران و نوابغ دانشگاهی داوری خواهد شد و گروه‌های برگزیده علاوه بر جوایز نفیس، تندیس ویژه را دریافت می‌کنند. پیش بینی می‌شود حداقل 5000 دانش آموز در این جشنواره حضور بهم خواهند رساند.

وی افزود: علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس مستقیمModcup.irمراجعه کرده و یا با دبیر خانه جشنواره از طریق تلفن‌های 88681616 در ارتباط باشند.

 

برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی «مدکاپ»


منبع: خبرگزاری ایسنا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1314 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
مدرسه شایستگان رازی  class=
برنامه درسی ویژه دوازدهمی ها  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی «مدکاپ»

دبیر چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی مدکاپ از برگزاری دور پایانی این جشنواره در روزهای 25 و 26 بهمن خبر داد و گفت: اختتامیه جشنواره مذکور 27 بهمن در مرکز آفرینش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.