سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در دبستان بهار پروانه ها کد مطلب : 7160 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در دبستان بهار پروانه ها

گزارشی از برپایی نمایشگاه کتاب در دبستان بهار پروانه ها واقع در شهرک گلستان شهر تهران
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

فروشگاه اینترنتی کتابم‌کو طبق روال گذشته ، به درخواست مدارس اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب کرده که با استقبال بسیار خوبی از سوی نوگلان این مدرسه روبه رو شده است .

این نمایشگاه‌ها به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و با هدف افزایش سطح مطالعه، و ایجاد انگیزه و رقابت در مطالعه میان دانش‌آموزان  به مدت 3 روز در این مدرسه (دبستان بهار پروانه‌ها) دایر شد.

یادآور می‌شود برگزاری نمایشگاه کتاب توسط فروشگاه اینترنتی کتابم‌کو تا پایان سال تحصیلی امکان‌پذیر است که علاقمندان به برپایی این نمایشگاه برای کسب اطلاعات بیشتر با فروشگاه اینترنتی کتابم‌کو در تماس باشند.

WWW.KETABAMKOO.IR

(021-88996316-17) - داخلی (528)

 

نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1581 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
مدرسه یاس  class=
در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در دبستان بهار پروانه ها

گزارشی از برپایی نمایشگاه کتاب در دبستان بهار پروانه ها واقع در شهرک گلستان شهر تهران