سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در دبیرستان دوره اول آیین روشن کد مطلب : 7157 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در دبیرستان دوره اول آیین روشن

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی دبیرستان دوره اول آیین روشن با همکاری فروشگاه اینترنتی کتابم کو اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب نموده است.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

فروشگاه اینترنتی کتابم کو مطابق با سال گذشته به درخواست مدارس اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب کرده که با استقبال خوب دانش آموزان روبه رو شده است .

این نمایشگاه‌ها به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و با رویکرد افزایش سطح مطالعه، اختصاص کتاب در سبد مصرفی خانواده و ایجاد انگیزه و رقابت در مطالعه به مدت 3 روز در دبیرستان دوره اول آیین روشن دایر شده است.

علاقمندانی که به برگزاری چنین نمایشگاهی در مدارس خود هستند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با فروشگاه اینترنتی کتابم کو در تماس باشند.

WWW.KETABAMKOO.IR

(021-88996316-17) - داخلی (528)

 

 

 
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1916 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
مدرسه یاس  class=
در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در دبیرستان دوره اول آیین روشن

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی دبیرستان دوره اول آیین روشن با همکاری فروشگاه اینترنتی کتابم کو اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب نموده است.