سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جشن شکوفه ها و شروع سال تحصیلی مدرسه بهاران معرفت کد مطلب : 14386 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جشن شکوفه ها و شروع سال تحصیلی مدرسه بهاران معرفت

جشن شکوفه ها و شروع سال تحصیلی 1402 در مدرسه بهاران معرفت برگزار شد.
تاریخ خبر 1402/07/23

. . . . . . . . . . . . .

به نام خداوندی که دوستدار شادی و خنده‌ی انسان‌هاست

روز اول مهر در مدرسه بهاران معرفت با برگزاری یک مراسم ویژه جشن گرفته شد. در این مراسم، برنامه‌هایی از جمله  تلاوت قرآن، خواندن سرود ملی، شعر، اجرای سرودهای همگانی بوی ماه مهر، مدرسه‌ها باز شده وعشق اهورایی اجرا شد. بعد از این برنامه‌ها، مدیر مدرسه بهاران معرفت بازگشت دانش‌آموزان را تبریک گفت. درنهایت بادکنک‌هایی به رنگ‌های سبز برای پایه اول و دوم، سفید برای پایه سوم و چهارم و قرمز برای پایه پنجم و ششم به دانش‌آموزان تقدیم شد و بچه‌ها با اسفند و قرآن بدرقه شدند.

جشن مفصل دیگری هم روز پنج شنبه در تاریخ 6 مهر از ساعت 9 تا 11 برگزار شد که شامل جلسه انجمن اولیا و مربیان و جشن بازگشایی مدرسه بود.

در این مراسم، برنامه‌های دیگری مثل قرآن، اجرای سرود ملی و سرود همگانی، اجراهای گروه خنده و بازی و موسیقی، برگزاری بازی برای پدران و مادران و برگزاری بازی برای دختران اجرا شد و در نهایت جوایزی هم به برندگان مسابقه اهدا شد. در ادامه، بیانیه مدیر مدرسه بهاران معرفت را مشاهده خواهید کرد:

آغاز سال تحصیلی را خدمت همه شما دانش‌آموزان عزیز، معلمان گران‌قدر، همه فرهیختگان و خانواده‌هایی که برای آینده فرزندانشان چشم به مدارس کشور دوخته اند تبریک عرض می‌کنم .

مدرسه اولین محیطی است که فرزندان ما در آن با جامعه واقعی آشنا می‌شوند. در محیط مدرسه است که دانش‌آموزان، هم سن و سال‌های خود، مطالبات، نیازها و عواطف گوناگون آنها را مشاهده می‌کنند و برای اولین بار با خواسته‌های متنوع انسان‌ها و نیازهای آنها آشنا می‌شوند.

دانش آموزان باید بدانند به‌طور مساوی از حق آموختن، احترام و کرامت برخوردارند و همه به یک اندازه از امکانات مدرسه بهره خواهند برد.

همه معلمان و مسئولین آموزش و پرورش باید بدانند نگاهشان نسبت به دانش‌آموزان باید نگاه یکسانی باشد. نباید تفاوت‌هایی از جمله نژاد، چهره و تعلق به گروه سیاسی خاص در محیط آموزش و پرورش وجود داشته باشد. تمام دانش‌آموزان از کلاس اول تا پایان دوران متوسطه باید بدانند از امنیت جسمی و روحی در مدرسه برخوردارند.

 

راه های ارتباطی

آدرس: فلکه اول شهران، کوچه دوم رو به روی اقتصاد نوین، خیابان شهید عسگری، پلاک 14

تلفن: 44309760

اینستاگرام: baharan.sch.ir

 

 


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1785 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم