سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 کد مطلب : 7278 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2

جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مقطع ابتدایی منطقه آموزش و پرورش استان تهران با حضور مدیر آموزش و پرورش این منطقه در مجتمع آموزشی مشکوه برگزار شد.
تاریخ خبر 1398/11/06

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند،به نقل از روابط عمومی مجتمع آموزشی مشکوه ، هوشنگ میرشفیعی مدیر آموزش و پرورش منطقه 2 تهران در این جلسه طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات معاونین آموزشی در پیشرفت ها و روند فرایند آموزشی گفت: «هدف ازبرگزاری این جلسه تبیین وتشریح اهم وظایف ومسئولیت های معاونین آموزشی درمدارس و ارائه راهکارهای کیفی در آموزش ابتدایی است.»

وی افزود: «بحث جانشین پروری در مدارس از اهمیت بسزایی برخوردار است تا مدیرانی توانمند با شناخت از آموزشگاه سکان هدایت مدارس را به عهده گیرند.»

در ادامه این نشست ، سرکار خانم بهرامجی مدیر مجتمع آموزشی مشکوه ضمن تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه و همچنین شهادت سردار پر افتخار اسلام سپهبدحاج قاسم سلیمانی و همرزمانشان طی سخنانی با اشاره به وضعیت حساس متولیان آموزش و پرورش در شرایط کنونی ایران خاطر نشان کرد:« وظایف ما در آموزش و پرورش بسیار سنگین است باید هم به تزکیه بپردازیم هم تعلیم.

نخبگان ایرانی که در سطح جهان مطرح شده و می درخشند تحت تعالیم نیروهای کارشناسی مثل شما دبیران عزیز آموزش دیده اند و در حقیقت شما معلمین زیرساخت این مسیر را می سازید و یک معلم بدون نگاه به مسائل اقتصادی این کار را انجام می دهد.»

وی افزود: تکیه بر مهارت آموزی از مسائل مهمی است که دانش آموزان هم پسران و هم دختران علاوه بر آموزش های علمی باید کسب مهارت هم بکنند که بتوانند لا اقل در آینده زندگی روزمره خودشان را اداره کنند.

در جریان برگزاری این جلسه دانش آموزان مقطع دبستان یک و دو مجتمع آموزشی مشکوه به اجرای گروهی قرائت سوره مسد و اجرای سرود جمهوری‌اسلامی پرداختند که مورد توجه حضار قرار گرفت.

گفتنی است در پایان این نشست، میرشفیعی مدیر آموزش و پرورش منطقه دو تهران به همراه مدیریت مجتمع و مسئولین اداره آموزش و پرورش با حضور در خانه کودک مشکوه از نزدیک با اهداف آموزشی و تربیتی این مرکز نیز آشنا شدند.

 

جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2 جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2

 


منبع: مجتمع مشکوه
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1152 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

آزمون شماره 6 مدارس برتر  class=
مجله تیزلند اسفند 98  class=
مدرسه مروا  class=
مدرسه سلام سبز  class=
مدرسه سلام سرو  class=

جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مدارس دولتی و غیر دولتی منطقه 2

جلسه هم اندیشی معاونین آموزشی مقطع ابتدایی منطقه آموزش و پرورش استان تهران با حضور مدیر آموزش و پرورش این منطقه در مجتمع آموزشی مشکوه برگزار شد.