سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

شرکت در مسابقات و جشنواره های منطقه، استان و .. در رشته های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری کد مطلب : 13729 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

شرکت در مسابقات و جشنواره های منطقه، استان و .. در رشته های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری

هر ساله دبیرستان شایستگان نور با شرکت در مسابقات و جشنواره‌ها دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا در کنار محک زدن خودشان در رشته‌های مورد علاقه، استعدادهای خود را کشف نمایند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

یافتن آنچه هر دانش‌آموز در آن علاقه و استعداد دارد امر بسیارمهمی است که سبب می‌شود در این دوره تحصیلی دانش‌آموز نسبت به توانایی‌های خود اشراف پیدا کند و در سال نهم با دیدی روشن و آگاهانه رشته تحصیلی خود را انتخاب نمایند.

همچنین مسابقات درون مدرسه‌ای نیز برای افزایش روحیه و انگیزه و کارگروهی در زمانهای مختلف برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان در تمام رشته‌ها بتوانند خود را ارزیابی نمایند.

این نکته قابل ذکر است که آثار ارسال شده به مسابقات عمدتا از نتایج کار دانش‌آموزان در کلاس‌های درسی استخراج می‌شود که دانش‌آموزان بتوانند نتیجه و ماحصل آنچه در کلاس درس می‌آموزند را به صورت عملی مشاهده نمایند .

برای مشاهده افتخارات دانش‌آموزان در مسابقات علمی، پژوهشی ، فرهنگی و هنری  دبیرستان شایستگان نور (دوره اول) به سایت مدرسه بخش افتخارات می‌توانید مراجعه نمایید.

 


راه‌های ارتباطی با دوره اول دبیرستان شایستگان نور منطقه 7 تهران: 

  

سایت دبیرستان: https://gschool.shayesteganenoor.ir

اینستاگرام مدرسه:  shayestegane.noor

آپارات مدرسه: https://www.aparat.com/shayesteganenoor1_school

 شماره تماس مدرسه : 02188758995

آدرس: خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، کوچه میناب، پلاک 34، دبیرستان دوره اول

 
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1431 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم