سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

شورای نظارت بر اسباب بازی در برگزاری جشنواره مدکاپ مشارکت می کند کد مطلب : 6346 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

شورای نظارت بر اسباب بازی در برگزاری جشنواره مدکاپ مشارکت می کند

تاکید بر ترویج استفاده از اسباب بازی در آموزش و حمایت از تولید پک های آموزشی، حمایت معنوی کانون پرورش فکری از چهارمین جشنواره ملی مدکاپ خواهد بود.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، سمینارهای علمی و مسابقه‌های چهارمین جشنواره ملی مدکاپ در روزهای 25 تا 27 بهمن در حالی برگزار می‌شود که در این دوره از جشنواره نیز به موضوع‌های گسترش فرهنگ پژوهش، لذت بردن از دانستن و عمیق شدن فهم دانش‌آموزان از طریق یادگیری بر اساس ساخت پروژه‌های علمی و عملی تاکید شده است.

بر این اساس، شورای نظارت بر اسباب‌بازی نیز با توجه به یکی از رسالت‌های خود یعنی ترویج استفاده از اسباب‌بازی به ویژه اسباب‌بازی‌ها و ابزارهای آموزشی، حمایت خود را از جشنواره ملی مدکاپ اعلام کرده است.

در عین حال، این مسابقه‌ها در 21 گرایش همچون هوافضا، رباتیک، سازه‌های ماکارونی، ماشین‌های کمیکار، ابرحباب، مسابقات آزمایشگاهی، بازی‌سازی، کامپیوتر و برنامه‌نویسی، ماشین گلدبرگ، آجرچینی، طراحی و چاپ سه بعدی، طراحی و ساخت معماری برگزار خواهد شد.

همچنین در بخش سمینارهای علمی دانش‌آموزان پنج گرایش مختلف در رشته‌هایی همچون فنی مهندسی، علوم پایه (فیزیک، شیمی و زیست) و نانو شرکت ‌کرده‌اند.

قرار است دست‌آوردها و پروژه‌های دانش‌آموزان از سوی پژوهش‌گران و نوابغ دانشگاهی داوری شده و گروه‌های برگزیده علاوه بر جوایز نفیس، گواهی قهرمانی و تندیس ویژه را دریافت کنند. پیش‌بینی می‌شود حداقل 5هزار دانش‌آموز در این جشنواره حضور خواهند داشت.

گفتنی است پردیس فنی شهید عباسپور (دانشگاه شهید بهشتی) میزبان این مسابقه‌ها است و آیین پایانی این جشنواره در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرور‍ش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.


منبع: پایگاه خبری کودک و نوجوان
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1596 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
مدرسه شایستگان رازی  class=
برنامه درسی ویژه دوازدهمی ها  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

شورای نظارت بر اسباب بازی در برگزاری جشنواره مدکاپ مشارکت می کند

تاکید بر ترویج استفاده از اسباب بازی در آموزش و حمایت از تولید پک های آموزشی، حمایت معنوی کانون پرورش فکری از چهارمین جشنواره ملی مدکاپ خواهد بود.