سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه تابستانه دانشگاه شریف برای دانش آموزان کد مطلب : 12914 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مدرسه تابستانه دانشگاه شریف برای دانش آموزان

دانشگاه صنعتی شریف مدرسه تابستانه ای برای دانش آموزان پایه دهم تا دوازدهم کل کشور برگزار می‌کند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، مدرسه تابستانه "رستا" ویژه‌ دانش‌آموزان ورودی پایه دهم تا دوازدهم کل کشور، به شکل دو کارسوق مجزای مجازی و حضوری برگزار می‌شود. رویداد مجازی از ۲ تا ۴ شهریور در بستر پلتفرم تعاملی و رویداد حضوری از ۸ تا ۱۰ شهریور در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

کارگاه‎های علمی ارائه شده در مدرسه تابستانه شامل مباحثی در حوزه‌های ریاضی، علوم کامپیوتر و فیزیک و مسابقه علمی در پایان رویداد است. همه‌ی مطالب توسط دانشجویان برتر دانشگاهی و تحت نظر استادان آنان طراحی شده و به زبان دانش‌آموزان مخاطب رویداد به‌طریق کارگاه‌های جذاب و تعاملی تبدیل شده است.

داده‌کاوی، هوش مصنوعی، الگوریتم، کدگذاری و فشرده‌سازی، نظریه بازی و مکانیک سیالات عناوین کارگاه‌هایی است که در این رویداد برگزار می‌شود.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، دانش‌آموزان علاقه‌مند می‌توانند جهت ثبت‌نام در این رویداد از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ مردادماه با مراجعه به سایت summerschool.sampad.gov.ir مشخصات اولیه خود را ثبت کنند و سؤالات ورودی رویداد را دریافت و به‌طور گروهی آنها را حل کرده و پاسخ خود را در سامانه قرار دهند.

پس از بررسی پاسخ‌ها توسط تیم برگزاری، اسامی پذیرفته‌شدگان رویداد ۳۰ مردادماه در سایت رویداد قرار خواهد گرفت و امکان پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام برای پذیرفته‌شدگان فراهم خواهد شد.

تنها امکان شرکت در یکی از این دو کارسوق مجازی یا حضوری برای دانش‌آموزان فراهم است و امکان انتخاب نوع رویداد مورد نظر در هنگام ثبت‌نام در سایت وجود دارد.

جمع علمی‌- ترویجی رستا به‌عنوان یک انجمن علمی رسمی در دانشگاه صنعتی شریف، از سال ۱۳۹۶ اقدام به برگزاری دوره‌های برخط و حضوری برای دانش‌آموزان دوره‌های اول و دوم متوسطه از سراسر کشور کرده است. در این رویدادها دانشجویان نخبه‌ی کشور به ‌عنوان آموزگار حضور داشته و دانش‌آموزان به‌صورت گروهی شرکت‌ می‌کنند و تدریس به‌صورت تعاملی و مسئله‌محور انجام می‌گردد. این کارسوق علمی توسط سازمان کل پرورش استعدادهای درخشان، دانشگاه شریف و انجمن علمی رستا برگزار می‌شود.


منبع: خبرگزاری ایسنانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1427 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجموعه مدارس سرای دانش
سرواندیشان آفتاب
راهنمای تیزهوشان نهم