سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مشاور متخصص در مجموعه مدارس سلام کد مطلب : 7752 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مشاور متخصص در مجموعه مدارس سلام

با افتخارات دبیرستان سلام شهید زین الدین در حوزه کنکور سراسری بیشتر آشنا شوید.
تاریخ خبر 1399/02/31

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

یکی از وظایف مشاور تحصیلی در سال دوازدهم مشاوره فردی با دانش آموزان در مورد کنکور است. بهتر است یک شناخت کامل و جامع از کنکور در ذهن دانش آموزان پدید آورد تا آنها به چشم یک آزمون کلی به آن نگاه کنند نه یک سد بزرگ برای عبور از نوجوانی به بزرگسالی. متاسفانه اکثر دانش آموزان به امید ورود به دانشگاه و تعامل آزاد در جامعه به کنکور نگاه می کنند، این در حالی است که یک مشاور کارآزموده باید تمام تلاش خود را وقف تغییر نگرش های منفی در مورد کنکور نماید.

کمک به مدیریت زمان

مشاور تحصیلی می تواند پیش نیازها و منابع مهم هر رشته تحصیلی را بر اساس ضریبی که در کنکور دارند برای دانش آموز برنامه ریزی کند، مدیریت کردن زمان برای یک دانش آموز سال دوازدهم بسیار اهمیت دارد. حجم بالای مطالب و از طرفی زمان محدودی که تا کنکور دارد باعث می شود تا فقط در صورت یک برنامه ریزی و مدیریت صحیح بتوان به نتیجه رسید. آشنایی دانش آموزان با روش های برنامه ریزی و مدیریت زمان یکی از وظایف مشاور تحصیلی در مدرسه است. روش های مطالعه صحیح و همچنین کنترل اضطراب هنگام پاسخگویی به سوالات از جمله مواردی است که یک مشاور به عنوان برنامه ریز تحصیلی می تواند برای دانش آموز شرح دهد.

دبیرستان سلام شهید زین الدین موفق به کسب افتخارات بی نظیری در حوزه کنکور سراسری گردیده که جهت اطلاع و استحضار چکیده ای از افتخارات کنکور در ذیل آورده می شود.

✔ 4 رتبه تک رقمی

✔ 12 رتبه دو رقمی

✔ 97 رتبه سه رقمی

 

برای ورود به صفحه افتخارات المپیاد و کنکور دبیرستان سلام شهید زین الدین اینجا کلیک کنید.

 

راههای ارتباط با مدرسه سلام شهید زین الدین:

وب سایت: http://zeynoddin.salamsch.com/hschool/

آدرس: بزرگراه رسالت، خ استاد حسن بناشمالی ، نرسیده به میدان ملت، سه راه پیاله، خیابان ابولحسنی، پلاک 78 دبیرستان سلام شهید زین الدین.

تماس : 22513795 - 22536872 - 22535955

 
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1455 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه نیکو  class=
مدرسه درخشان  class=
مدرسه سلام همت  class=
در چه شرایطی از معلم خصوصی استفاده کنیم؟  class=
خرید اینترنتی از کتابم کو  class=

مشاور متخصص در مجموعه مدارس سلام

با افتخارات دبیرستان سلام شهید زین الدین در حوزه کنکور سراسری بیشتر آشنا شوید.