سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

معرفی مدرسه آفاق بدیع کد مطلب : 13562 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

معرفی مدرسه آفاق بدیع

یکی از مدارس منطقه 5 تهران در مقطع دوره اول و دوم دخترانه از بین لیست بهترین مدارس، مدرسه آفاق بدیع است که در این ویدیو معرفی می‌کنیم.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

 

 

تیم رسانۀ دیجیتال تیزلند این بار به سراغ یکی از مدارس دخترانۀ واقع در منطقه 5 تهران رفته تا با معرفی این مدرسه، انتخاب مدرسه را برای والدین و دانش‌آموزان راحت‌تر کند. این مدرسه، مدرسه‌ای نیست جز، مدرسه دخترانه آفاق بدیع؛ اعضای تیزلند با فیلم‌برداری از محیط مدرسه و گفتگو با مسئولین آن، اطلاعات دقیقی از امکانات و خدمات این به‌دست آوردند.

مدرسهٔ آفاق بدیع یکی از مدارس برتر و دوزبانه منطقه ۵ با شعار «این مدرسه محیطی با امنیت روانی بچه‌هاست!» است. این مدرسه که در دو دوره متوسطه اول و دوم فعالیت دارد، بسیار مورد توجه دانش‌آموزها است.

بخشی از دستاوردهای این مدرسه شامل موارد زیر می‌شود:

  • آموزش زبان زبان فرانسه در کنار زبان انگلیسی
  • قبولی در مسابقات علمی و آزمایشگاهی و زبان
  • آموزش برای کسب مقام در مسابقات ریاضی

در ویدیوی بالا به‌صورت کامل‌تر با این مدرسه آشنا شوید. مدیر مدرسه آفاق بدیع به معرفی این مدرسه از زبان خودشان می‌پردازند؛ همراه ما باشید.

 

معرفی مدارس منطقه 5 تهران: مدرسه دخترانه آفاق بدیع

 نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1296 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم