سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

معرفی مدرسه نشانه رستا کد مطلب : 13563 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

معرفی مدرسه نشانه رستا

یکی از مدارس منطقه 11 تهران در مقطع متوسطه دخترانه از بین لیست بهترین مدارس، مدرسه نشانه رستا است که در این ویدیو معرفی می‌کنیم.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

 

 

 

امروز می‌خواهیم مدرسه نشانهٔ رستا که با هدف تربیت یک خانم مؤثر، بیشترین آمار قبولی در المپیاد و کنکور سراسری را داشته، به شما معرفی کنیم. تیم رسانۀ دیجیتال تیزلند برای انتخاب بهترین مدرسه و تصمیم‌گیری راحت‌تر، در زمان‌های مختلف، در مورد امکانات، اقدامات و خدمات آموزشی که مدارس در اختیار دانش‌آموزها قرار می‌دهند با مسئولین این مدرسه‌ها گفت‌وگو می‌کند؛ ویدیوی بالا بخشی از مصاحبۀ تیزلند با مدیر مدرسه متوسطه اول و دوم مدرسه نشانه رستاست.

 

  

 

از آن‌جایی که فیلم‌برداری از محیط و امکانات مدارس، باعث آشنایی بهتر والدین و دانش‌آموزها با مدرسه می‌شود، در ویدیوی بالا نیز با این مدرسه که جز مدارس برگزیده و برتر منطقه ۱۱ تهران است آشنا می‌شوید.

اهداف علمی دبیرستان نشانه رستا:

  • درک عمیق مفاهیم و علوم پایه
  • نقشه راه ازپیش‌تعیین‌شده
  • داشتن مدیر برنامه باتجربه
  • تثبیت آموخته‌ها
  • تسلط بر آموخته‌ها
  • رسیدن به تحصیلات عالی

به‌نظر شما این‌بار تیزلند باید به‌سراغ کدام مدرسه برای بازدید برود؟ نظرات خود را برای ما بفرستید.

 

معرفی مدارس منطقه 11 تهران: مدرسه دخترانه نشانه رستا

 

 نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1457 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم