سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

موفقیت و قبولی در آزمون تیزهوشان با مدرسه‌ی مجازی آی‌نو کد مطلب : 15904 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

موفقیت و قبولی در آزمون تیزهوشان با مدرسه‌ی مجازی آی‌نو

مدرسه‌ی مجازی آی‌نو یک مسیر آموزشی یکپارچه است که از مدرسه تا کنکور همراه دانش‌آموزان است
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 124 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

فرصت ورود به مدارس تیزهوشان در پایه‌ی ششم و پایه‌ی نهم برای دانش‌آموزان وجود دارد. به همین دلیل این دو مقطع، بسیار حساس است و پدر و مادرها تلاش می‌کنند تا با برنامه‌ریزی درست و پیدا کردن بهترین منابع، مسیر ورود دانش‌آموزان به مدارس تیزهوشان را هموار کنند که البته در این راه، به چالش‌هایی برمی‌خورند.

مدرسه‌ی مجازی آی‌نو، ویدیوهای آموزشی ویژه‌ی ورود به مدارس تیزهوشان را جوری طراحی کرده تا موانع و چالش‌های موجود را از سر راه پدر و مادرها و دانش‌آموزها بردارد تا همه‌ی دانش‌آموزهای علاقه‌مند و مستعد بتوانند از کیفیت بالای آموزش در مدارس تیزهوشان بهره‌مند شوند.

 

مدرسه‌ی مجازی آی‌نو کجاست؟

  

مدرسه‌ی مجازی آی‌نو یک مسیر آموزشی یکپارچه است که از مدرسه تا کنکور همراه دانش‌آموزان است. مسیر آموزشی یکپارچه در قدم اول یعنی تاکید بر یادگیری مفاهیم عمیق کتاب‌های درسی و در ادامه همراهی و پشتیبانی از دانش‌آموزها در زمان آزمون‌های مهم مثل آزمون تیزهوشان و همچنین آزمون کنکور!

مدرسه‌ی مجازی آی‌نو با همکاری معلم‌های برتر مدارس ایران و همچنین بهره‌گیری از روش‌های نوین آموزش، توانسته یک مسیر آموزشی یکپارچه را برای دانش‌آموزان سراسر ایران ایجاد کند. در این مسیر آموزشی دیگر نیاز نیست با ورود دانش‌‌آموز به هر مقطع تحصیلی، پدر و مادرها به دنبال بررسی کلاس و معلم‌های جدید باشند. این مسیر، جوری طراحی شده تا هم دانش‌آموزها را برای امتحان‌های کلاسی و مدرسه آماده کند و هم برنامه‌ی ویژه‌ای برای موفقیت دانش‌آموزان در آزمون تیزهوشان و کنکور داشته باشد.

 

مسیر هموارد ورود به مدارس تیزهوشان با مدرسه‌ی مجازی آی‌نو

  

ورود به مدارس تیزهوشان چالش‌‌های زیادی برای پدر و مادرها و دانش‌آموزان به همراه دارد که ما در مدرسه‌ی مجازی آی‌نو پاسخی مناسب برای هرکدام از این چالش‌ها پیدا کرده‌ایم و در ادامه به آن می‌پردازیم:

  • سبک جدید آموزش مطابق با زندگی آنلاین دانش‌آموزها: این روزها دانش‌آموزها، زمان زیادی را بابت وقت‌گذرانی در شبکه‌های اجتماعی و وبگردی صرف می‌کنند به‌طوری که جدا کردن دانش‌آموزها از فضای آنلاین دیگر منطقی نیست. بهترین راه این است که آموزش را هماهنگ با سبک زندگی نسل جدید تغییر دهیم و به جای فاصله انداختن بین دانش‌آموزها و فضای آنلاین، آموزش را وارد فضای آنلاین کنیم.
  • مدیریت زمان و انرژی: آمادگی برای ورود به مدارس تیزهوشان نیازمند این است که دانش‌آموزها در کلاس‌های فوق برنامه شرکت کنند تا با سوالات چهارگزینه‌ای، مباحث مربوط به هوش کلامی، هوش غیرکلامی و هوش تصویری آشنا شوند. بنابراین لازم است دانش‌آموزها بعد از مدرسه، زمانی را برای شرکت در این کلاس‌ها اختصاص بدهند که با توجه به خستگی جسمی دانش‌آموزها، بسیار ناکارآمد است. در مقابل، استفاده از کلاس‌‌های ویدیویی معلم‌های برتر مدارس تیزهوشان می‌تواند تا حد زیادی به صرفه‌جویی در وقت و انرژی دانش‌آموزها کمک کند.
  • صرفه‌جویی در هزینه: شرکت در کلاس‌های آموزشی مختلف، هزینه‌ی زیادی به پدر و مادرها و فشار روانی مضاعفی به دانش‌آموزها وارد می‌کرد و از این جهت، در بسیاری موارد اثربخش نبود. از طرفی بدون شرکت در کلاس‌های فوق برنامه نمی‌شد از  دانش‌آموزها انتظار داشت برای شرکت در آزمون تیزهوشان به آمادگی کافی برسند. در این میان، مدرسه‌ی مجازی آی‌نو با به حداقل رساندن هزینه‌ها، شرایطی را فراهم آورد تا پدر و مادرها بتوانند با خرید اشتراک ماهانه با مبلغ بسیار کمتر از یک جلسه کلاس آموزشی، بتوانند از ویدیوهای آموزشی بهترین معلم‌های تیزهوشان ایران استفاده کنند.

ویدیوهای ویژه‌ی تیزهوشان آی‌نو‌ چه نتایجی برای دانش‌آموزها دارد؟

  

آشنایی با روش طرح سوال در آزمون تیزهوشان: بسیاری از دانش‌آموزان که قصد دارند در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم یا نهم به دهم شرکت کنند؛ آشنایی کمی با سوالات چهار گزینه‌ای دارند، مدیریت زمان را بلد نیستند و نمی‌دانند چه‌طور می‌توانند در مدت زمان کم جواب صحیح را پیدا کنند. در ویدیوهای آموزشی ویژه‌‌ی تیزهوشان مدرسه‌ی مجازی آی‌نو، در قدم اول، دانش‌آموزان با شیوه‌ی طراحی سوالات آزمون آشنا می‌شوند.

تیپ‌شناسی تست‌های آزمون تیزهوشان: با آنالیز و بررسی تست‌های آزمون‌های تیزهوشان سال‌های قبل و تیپ‌شناسی تست‌ها، دانش‌آموزان با روش‌های پاسخ‌دهی به تیپ‌های مختلف از هر تست آشنا می‌شوند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن سوال را آنالیز کنند و به جواب صحیح برسند.

دسترسی به معلم‌های برتر مدارس سمپاد: دسترسی به معلم‌های برتر مدارس تیزهوشان برای همه‌ی دانش‌آموزها امکان‌پذیر نیست. ما در مدرسه‌ی مجازی آی‌نو به کمک معلم‌های برتر مدارس سمپاد شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا همه‌ی دانش‌آموزهای مستعد و علاقه‌مند بتوانند با روش آموزشی این معلم‌ها که سال‌‌ها سابقه‌ی تدریس در مدارس تیزهوشان را دارند؛ پیش بروند.

آموزش متناسب با سرفصل‌های آزمون: در ویدیوهای ویژه‌ی تیزهوشان مدرسه‌ی مجازی آی‌نو، آموزش هدفمند به تفکیک درس و سرفصل‌های هوش کلامی، هوش تصویری و هوش ریاضی در اختیار دانش‌آموزها قرار می‌گیرد تا به آمادگی صد در صدی برای شرکت در آزمون تیزهوشان برسند.

 

با فعال‌سازی اشتراک تیزهوشان مدرسه‌ی مجازی آی‌نو به این موارد دسترسی دارید:

  

  • بیش از 100 ساعت ویدیوی آموزش نکته و تست؛
  • تدریس 8 مدرس برتر مدارس سمپاد ایران؛
  • بررسی و موشکافی دقیق 2000 تست تیزهوشانی؛
  • آنالیز آزمون‌های تیزهوشان سال‌های گذشته به سبک جدید؛
  • آموزش هفدمند به تفکیک درس و انواع هوش کلامی، تصویری و....؛
  • انتقال مفاهیم و نکات در قالب ویدیوهای کوتاه (هر قسمت 20-15 دقیقه).

 

در آخر این‌که...

ورود به مدارس تیزهوشان به دلیل امکانات بالا و همچنین کیفیت بالای آموزش، می‌تواند نقطه‌ی عطفی در مسیر آموزشی دانش‌آموزها باشد. از این جهت، تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین کلاس و منبع یادگیری که بتواند دانش‌آموزها را برای ورود به این مدارس آماده کند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

ما در مدرسه‌ی مجازی آی‌نو به آدرس اینترنتی (https://ino.school/) با استفاده از تجربه‌ی مدرس‌های برتر مدارس تیزهوشان، این دغدغه و مسئولیت سنگین را از دوش پدر و مادرها برداشته‌ایم تا کمک کنیم هر دانش‌آموز مستعد و علاقه‌مندی با صرف کمترین زمان و هزینه‌ی ممکن بتواند برای ورود به مدارس تیزهوشان، به آمادگی صد دنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1972 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟
مجموعه مدارس سرای دانش
دبستان و پیش دبستان ایران دخت
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم