سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پروتکل های بهداشتی دبیرستان آیندگان دانش کد مطلب : 9345 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

پروتکل های بهداشتی دبیرستان آیندگان دانش

دبستان آیندگان دانش برای سال تحصیلی جدید برنامه هایی را با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی برای ادامه تحصیل دانش آموزان اندیشیده است.بیشتر بخوانید.
تاریخ خبر 1400/03/19

. . . . . . . . . . . . .

کشور ایران به لحاظ وضعیت جغرافیایی، شرایط آب و هوایی و ویژگیهای ژئوپلتیک در زمره کشورهای بلاخیز دنیا به شمار می‌رود که در طول تاریخ شاهد حوادث، سوانح و بروز بیماری‌های پیش‌بینی و پیشگیری نشده واگیردار بسیاری در خاطره تاریخ اجتماعی خود بوده است، روزگاری که بسیاری از مردم در اثر شیوع بیماری‌های واگیردار مانند وبا، طاعون و سل جان خود را از دست می‌دادند.

این روزها خبرهای بسیاری از شیوع بیماری کرونا در ایران می‌شنویم و ترس از این بیماری را می‌توانیم در چهره‌های مردم ببینیم به طوری که بسیاری از مردم کوچه و بازار این روزها با انواع ماسک و دستکش و استفاده از انواع ژل‌ها و مایع‌های ضدعفونی کننده خود را در برابر این بیماری مصون و ایمن نگه می‌دارند.

اما در این رهگذر بسیاری از سازمان‌ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و مردم نهاد «پویش‌هایی را برای پیشگیری از ابتلاء به کرونا» راه اندازی و اجرا کرده‌اند تا با طنین فریاد همدلی این ویروس را نابود و از بین ببرند ویروسی که در هوا نمی‌ماند، اما روی سطح تا پنج روز میتواند زنده بماند.

دبیرستان آیندگان‌دانش برای سال تحصیلی جدید برنامه‌هایی را با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای ادامه تحصیل دانش‌آموزان اندیشیده است.

این برنامه‌ها عبارتند از:

  • تعداد دانش‌آموزان هر کلاس به منظور افزایش اثربخشی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی نهایتاً 14 نفر خواهد بود.
  • شروع کلاسهای سال تحصیلی جدید بصورت آنلاین و آفلاین از تابستان 99 همزمان با کلاسهای حضوری.
  • ارائه آنلاین کلاسها و تهیه‌ی محتوای آموزشی و ارائه آنها به صورت آفلاین در طول سال تحصیلی.

همچنین دبیرستان آیندگان‌دانش اقدام به تهیه‌ی بسته‌های آموزشی ویژه‌ی اولیاء نموده است، تا بتوانند در صورت نیاز دانش‌آموزان را بهتر هدایت نمایند.


 

برای ورود به وب سایت آیندگان‌دانش اینجا کلیک کنید.

  


راه‌های ارتباطی  دبیرستان دوره اول آیندگان دانش منطقه 4 :

وب سایت : www.ayandegan.sch.ir

آدرس: تهرانپارس، خیابان حجربن عدی، بین فلکه دوم و سوم، کوچه 188 غربی شهید ریحانچی، نبش خیابان طاهری، پلاک 18

تلفن :  77861648

 اینستاگرام : Dabirestan-ayandegan
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1897 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

هوپا اکادمی  class=
نمونه سوال های تیزلند  class=

پروتکل های بهداشتی دبیرستان آیندگان دانش

دبستان آیندگان دانش برای سال تحصیلی جدید برنامه هایی را با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی برای ادامه تحصیل دانش آموزان اندیشیده است.بیشتر بخوانید.